@{ a.name } Видалити
Виробники
Зразок!

Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.

З`явились питання?
Дзвоніть, все розповімо докладніше:
Пн-Пт 10:00 - 17:00Відмінити

Панорамний рентген Planmeca ProOne 2D
БУ
Панорамний рентген Planmeca ProOne 2D NaviStom
×
Панорамний рентген Planmeca ProOne 2D
БУ
190 750 грн
$ 5000 • € 4574.34
ТячівЗакарпатська обл.
Сайт
Сайт V-M DENTAL
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
6 15.06.2024
Planmeca ProOne– це повнофункціональний панорамний рентгенівський апарат. Завдяки передовим інноваціям, Planmeca ProOne поєднує великі діагностичні можливості і чудову якість зображення в компактному і простому у використанні апараті.

Легке позиціонування пацієнта
Щоб звести до мінімуму помилки, спричинені неправильним позиціонуванням пацієнта, Planmeca ProOne і всі інші рентгенівські апарати мають можливість відкритого позиціонування та зручного доступу збоку як для пацієнтів, що стоять, так і для сидячих. Ви можете контролювати пацієнта спереду та збоку, позиціонування пацієнта здійснюється за допомогою зручної системи трьох лазерних променів, що вказують на правильні анатомічні точки позиціонування.

Інтерфейс користувача з інтерактивними підказками
Апарат Planmeca ProOne має повнокольоровий графічний інтерфейс користувача, на який виводяться покрокові підказки для виконання різних процедур у вигляді зрозумілих повідомлень та символів. Параметри логічно згруповані та зрозумілі, що прискорює процес візуалізації та дозволяє зосередити увагу на правильному позиціонуванні пацієнта та спілкуванні з ним.

Функція автофокусування забезпечує незмінно ідеальний результат панорамної зйомки
Унікальна особливість автофокусу – отримання короткого попереднього зображення центральних різців пацієнта з низькою дозою опромінення автоматичного позиціонування фокального шару. Особливості анатомії пацієнта використовуються для розрахунку розміщення, що дозволяє практично безпомилково позиціонувати пацієнта та значно знижує необхідність повторної зйомки. Ви щоразу отримуєте чудове панорамне зображення.
V-M DENTAL
+380673668752

Відмінити

 • Стоматологічна установка NaviStom

  Стоматологічна установка

  255 605 грн
  $ 6700 • € 6129.62
  Ангеліна • Рахів
  Докладніше
VIP-оголошення