Дезинфектор SciCan Hydrim M2
БУ
134 730 грн
$ 3188.88 • € 2700
4 30.12.2025
Автоматичний дезінфектор SciCan Hydrim M2 — це професійне рішення для ефективного миття та термодезінфекції стоматологічних інструментів перед стерилізацією. Надійний, логічний у роботі та створений для клінік, де важливі стабільність процесів і контроль гігієни без зайвих компромісів.

Пристрій повністю автоматизує етап попередньої обробки інструментів: від миття до дезінфекції, з чітко запрограмованими циклами та зрозумілим керуванням. Корпус і камера виконані з нержавіючої сталі, що гарантує довговічність і легке щоденне обслуговування. Продумана внутрішня організація кошиків дозволяє зручно розміщувати різні типи інструментів, не втрачаючи ефективності обробки.

Hydrim M2 ідеально вписується у стерилізаційну зону як частина повного циклу інфекційного контролю: швидко, передбачувано та без залежності від людського фактора.

Підійде для:

стоматологічних клінік із власною стерилізаційною

кабінетів із високим потоком пацієнтів

клінік, що працюють за міжнародними протоколами обробки інструментів

Важливо:
Дезінфектор використовується як етап перед стерилізацією в автоклаві та значно підвищує загальний рівень гігієни та безпеки в клініці.





#Апарати для дезінфекції