KMM CRUISE
@{ a.name } Видалити
Виробники
Зразок!

Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.

З`явились питання?
Дзвоніть, все розповімо докладніше:
Пн-Пт 10:00 - 17:00Відмінити

XIX міжнародна стоматологічна виставка "Дентал-Україна" та XIX міжнародний стоматологічний Форум
27 жовтня - 29 жовтня 2021
Львів

XIX міжнародна стоматологічна виставка "Дентал-Україна" та XIX міжнародний стоматологічний Форум NaviStom
×
XIX міжнародна стоматологічна виставка "Дентал-Україна" та XIX міжнародний стоматологічний Форум
27 жовтня - 29 жовтня 2021
Львів
28 27.07.2021
27-29 жовтня у Львівському палаці мистецтв відбудеться одна з наймасштабніших за кількістю учасників і відвідувачів в Україні стоматологічна подія - XІХ міжнародна стоматологічна виставка "Дентал-Україна" та XІХ міжнародний стоматологічний Форум. 

Протягом трьох днів близько 150 виробників і постачальників стоматологічного обладнання, інструментарію та витратних матеріалів продемонструють широкий асортимент продукції, свої хіти та бестселери, анонсують новинки. Експозиція буде побудована тематичними секторами, що дозволить максимально ефективно використати час. Формат виставки дасть можливість наочно ознайомитися з продукцією великої кількості компаній в найкоротші терміни, заключити швидкі, але надійні договори.

Одночасно з виставкою "Дентал-Україна" у конференц-залах та на демонстраційних стендах учасників відбуватимуться наукові заходи XІХ міжнародного стоматологічного Форуму: міжнародні науково-практичні конференції, фахові школи та майстер-класи провідних стоматологічних компаній. Будуть підняті найактуальніші питання різних напрямів в галузі стоматології, новітніх методик лікування, які будуть корисними як для новачків, так і для досвідчених спеціалістів.

Офіційні партнери XIX міжнародного стоматологічного Форуму – компанії «Dentsply Sirona» та «Ivoclar Vivadent», а XIX міжнародної стоматологічної виставки «Дентал-Україна» – компанії «Філіпс Україна» та «Inibsa».

Ознайомитися з деталями виставки "Дентал-Україна" та Міжнародного стоматологічного Форуму та отримати безкоштовне запрошення можна на сайті http://www.dental-ukraine.info/.
Гал-ЕКСПО
+380322949112, +380322949113
ДетальнішеВідмінити

  • Зуботехническая лаборатория предоставляет весь спектр услуг . NaviStom

    Зуботехническая лаборатория предоставляет весь спектр услуг .

    Максим • Київ
    Докладніше