@{ a.name } Видалити
Виробники
Зразок!

Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.

З`явились питання?
Дзвоніть, все розповімо докладніше:
Пн-Пт 10:00 - 17:00Відмінити

Ваги лабораторні EMB 5.2K5 Kern
Ваги лабораторні EMB 5.2K5 Kern NaviStom
×
Ваги лабораторні EMB 5.2K5 Kern
3 815 грн
$ 100 • € 91.49
СваляваЗакарпатська обл.
Сайт
Сайт YurDental
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
107 21.06.2024
Ваги лабораторні EMB 5.2K5 Kern

Ваги електронні лабораторні
Прецизійні ваги KERN EMB 5.2K5 є пристроєм для вимірювання маси різних речовин з високим ступенем точності. Цей вимірювальний прилад дає можливість зважування найдрібніших елементів.
Сфера використання
Ваги KERN EMB 5.2K5 розроблені для використання у лабораторіях. Просте управління приладом уможливлює його застосування в умовах шкільного та університетського кабінету хімії. Допустимо використання ваг на різних виробництвах та в польових умовах.
Умови експлуатації
Терези нормально функціонують при температурі навколишнього середовища від -5 до +35 °C. У повітрі приміщення, де встановлено пристрій KERN EMB 5.2K5, не повинно бути пилу та вибухонебезпечної пари. Необхідно оберігати прилад від потрапляння на нього води.
Переваги
Ваги KERN EMB 5.2K5 оснащені функцією довішування, великим рідкокристалічним дисплеєм з підсвічуванням, укомплектовані круглою вітриною, що захищає від вітру (для використання в польових умовах). Пристрій можна надійно зафіксувати навіть на слизькій поверхні завдяки наявності гумових ніжок. Управління вагами здійснюється за допомогою двох кнопок і не важко навіть для новачка.
Прилад характеризується невеликою масою (0,5 кг) та малими габаритами. Ваги KERN EMB 5.2K5 надійні в експлуатації. У пристрою є можливість закріплення вантажу з нижньої сторони. Для налаштування точності ваг цієї моделі необхідно використовувати зовнішній юстирувальний вантаж. 
Клас точності ваг лабораторних - ДСТУ 4

YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів для стоматології відомих європейських виробників (Sirona, KaVo, Durr Dental, Cattani, Anthos, Stern Weber, Castellini, OMS, Technodent, Ultradent, Melag).

У нас Ви можете знайти все для кабінету стоматолога, кабінету зубного техніка та все технічне устаткування, яке допомагає у роботі лікаря чи техніка.

Тільки топові Європейські виробники!

Якість гарантована!

Підписуйтесь на наш Instagram - yurdental, а також Viber групу `Магазин YurDental` – там Ви можете бачити актуальні та нові пропозиції.

Для зв`язку звертайтесь у дірект або телефонуйте.
 +38Показати телефон (WhatsApp/Viber/Telegram)
 +38Показати телефон (WhatsApp/Viber/Telegram)
YURDENTAL
YurDental
+380679008434, +380669008433, +380669008437

Відмінити

  • Київ. Зубний технік. Великий досвід роботи NaviStom

    Київ. Зубний технік. Великий досвід роботи

    Сергій • Київ
    Докладніше