@{ a.name } Видалити
Виробники
Зразок!

Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.

З`явились питання?
Дзвоніть, все розповімо докладніше:
Пн-Пт 10:00 - 17:00Відмінити

Турбінний наконечник S-Max M900L з підсвічуванням NSK
Турбінний наконечник S-Max M900L з підсвічуванням NSK NaviStom
×
Турбінний наконечник S-Max M900L з підсвічуванням NSK
13 990 грн
$ 366.71 • € 335.49
Харків
Доставка по Україні
Сайт
Сайт Highmedicaltechnology
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
10 28.08.2023
Турбінні наконечники серії S-Max M мають такі якості, як чудова ріжуча здатність, тонкий корпус, створений з урахуванням ергономічних вимогі чудовий огляд. Ця серія турбінних наконечників реалізує всі ті якості, які дійсно необхідні стоматологам в їх роботі.

Конструкція ISB (Комплексний опорний підшипник) мінімізує вібрацію при обертанні, що сприяє максимально точній та впевненій роботі. Проста заміна картриджа в умовах клініки полегшує технічне обслуговування наконечників серії S-Max M, заощаджує час та скорочує витрати. Турбіна серії S-Max M від NSK створена з увагою кожної деталі для роботи без компромісів.

Переваги:

Комплексний опорний підшипник `ISB` від NSK

У новій конструкції ISB від NSK сам вал утворює внутрішнє кільце і тримає зовнішнє. Поєднання валу з внутрішнім кільцем забезпечує підвищену жорсткість, за рахунок цього мінімізуються вібрації при обертанні, що сприяє максимально точній та впевненій роботі.

 
Кнопковий затискач бору `UP2` від NSK

Нова конструкція затиску гарантує чудове утримання бору та безпеку пацієнта. Кнопковий затискач зручний у використанні та дозволяє легко витягти бір.

 
Чотириточковий спрей та оптика із стільникового скла

Чотириточковий спрей від NSK ефективно охолоджує всю область обробки, у той час як світловод із стільникового скла точно висвітлює необхідну ділянку.

 
Легка заміна картриджа

Легка заміна картриджа заощаджує ваш час та витрати. Змінний картридж має вбудовані отвори для забезпечення злагодженої роботи із системою подачі охолодження

 
Тонкий корпус наконечника, виготовлений із нержавіючої сталі

Тонкий ергономічний корпус наконечника забезпечує комфортну роботу і чудовий огляд області, що обробляється, дозволяє працювати точно і ефективно.

 
Система очищення головки

Запатентована система очищення головки від NSK являє собою механізм, що запобігає попаданню рідини та мікрочастинок у роторну групу наконечника, що значно продовжує термін служби підшипників.

 
Можливість автоклавування NSK

Всі наконечники NSK відрізняються винятковою довговічністю та тривалим терміном служби, навіть після багаторазового автоклавування за температури до 135°C.
Highmedicaltechnology
+380996673116, +380735968492, +380675968492

Відмінити

 • IVOCLAR VIVADENT LEDITION NaviStom

  IVOCLAR VIVADENT LEDITION

  4 959.50 грн
  $ 130 • € 118.93
  Сергій • Київ
  Докладніше