@{ a.name } Видалити
Виробники
Зразок!

Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.

З`явились питання?
Дзвоніть, все розповімо докладніше:
Пн-Пт 10:00 - 17:00Відмінити

Томограф Sirona Orthophos XG 3D
БУ
Томограф Sirona Orthophos XG 3D NaviStom
×
Томограф Sirona Orthophos XG 3D
БУ
750 600 грн
$ 19674.97 • € 18000
ТячівЗакарпатська обл.
Сайт
Сайт V-M DENTAL
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
41 13.07.2024
ORTHOPHOS XG 3D. Найпопулярніша рентгенівська установка у світі. Тепер з 3D.
Завдяки об`єму зони зйомки з розмірами 8 см у діаметрі та 8 см у висоту і стандартній роздільній здатності в 160 мкм, ORTHOPHOS XG3D ідеально підходить для щоденної роботи у Вашій практиці. Зона зйомки достатньо широка, щоб уникани повторних 3D сканувань.

3D знімки формуються з 200 знімків за один оберт. У режимі HD робиться 500 знімків за один оберт.

Два розміри об`єму зйомки
Точність для вірної діагностики та ефективне використання часу

Поле огляду 8 см х 8 см (VOL1) дозволяє відобразити всю щелепу пацієнта на одному знімку, що спрощує діагностику та планування лікування.При ендодонтичному лікуванні достатньо меншого обєму 5смХ5,5см (VOL2). Таким чином ми не тільки зменшуємо дозу опромінення а й скорочуємо час на постановку діагнозу. В режимі HD (висока роздільна здатність, 500 знімків зо один оборот ) при VOL2 з розміром вокселя 100 мкм Ви отримаєте надчіткі знімки для ендодонтичного лікування.

Високоякісне зображення у 2D та 3D
Максимальна якість зображення у всіх проекціях

Завдяки режимам HD(висока роздільча здатність) та MARS при 3D скануванні (Послаблення ВпливуМеталевих Артефактів) Ви отримуєте максимально якісне 3D зображення яке у ендорежимі може бути відтворено завдяки 100мкм точності , а використовуючи режим ASTRA 2D (Алгоритм Реконструкції Анатомічних Структур)ви отримуєте вражаючі результати при панорамній та цефалостатичній зйомці.

Інтегрована імплантологія
Разом з системою CEREC це вже не просто рентген

Так само як використовуючи скани великого обєму з GALILEOS, скани з RTHOPHOS XG3Dдозволяють одночасно планувати протезування та імплантацію а також робити високоточні хірургічні шаблони на CEREC. Час відведений на проектування та виготовленняшаблону є мінімальним для власників CEREC а імплантації проведені за допомогою шаблону більш безпечні та точні.
V-MDental 2016
Все пропоноване нами обладнання пройшло багаторазові технічні перевірки та випробування. Всі деталі, які потребували заміни - булі замінені.

Для повної впевненості, перед продажем устаткування проводитися додаткова перевірка технічного стану та випробування. VM-Dental пропонує широкий вибір Б/В та нового стоматологічного та зуботехнічного обладнання з Європи, у нас ви зможете знайти обладнання відомих Європейських та світових виробників таких як: OMS, KAVO, SIRONA, PLANMECA, DIPLOMAT, A-DEC, STERN WEBER, CHIRANA, CASTELINI, DURR DENTAL, ANTHOS, NSK, ECOM, CATTANI, BIEN AIR, ACTEON, FARO, MECTRON, MELAG, MOCOM, VDW, SCICAN та багато інших.

Також на стоматологічні установки і автоклави надаємо гарантію і сервісне обслуговування. Що стосується виконання замовлень ми завжди підлаштовуємося під графік і побажання наших клієнтів.
V-M DENTAL
+380673668752

Відмінити

 • ROSON A3 Нова стоматологічна установка! NaviStom

  ROSON A3 Нова стоматологічна установка!

  188 842.50 грн
  $ 4950 • € 4528.6
  DentalLUX • Львів
  Докладніше
VIP-оголошення