@{ a.name } Видалити
Виробники
Зразок!

Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.

З`явились питання?
Дзвоніть, все розповімо докладніше:
Пн-Пт 10:00 - 17:00Відмінити

Сухожарова шафа МИЗ ГП-20
БУ
Сухожарова шафа МИЗ ГП-20 NaviStom
×
Сухожарова шафа МИЗ ГП-20
БУ
3 890 грн
$ 100 • € 91.31
ТячівЗакарпатська обл.
Доставка по Україні
Сайт
Сайт V-M DENTAL
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
10 27.02.2024
Стерилізація інструментів сухим жаром (повітрям, нагрітим до високої температури) — найефективніший і найнадійніший спосіб позбутися бруду, вірусів, мікробів та інших відходів, які залишилися на інструменті після процедури манікюру/педикюру. А апарати, які призначені для проведення цього процесу, звуться сухожаровою шафою, сухожаром або повітряним стерилізатором. І залежно від обсягу стерилізаційної камери сухожар можна використовувати в салонах краси різного рівня: від найменших до найбільших.

Сухожар Мізму ГП-20 - це ідеальний варіант стерилізатора для того, щоб використовувати його у великих салонах краси та в beauty-школах, а все тому що об`єм камери стерилізації становить 20 літрів.

Стерилізатор може здаватися досить габаритним, зате в камеру апарату можна вмістити до 12-15 інструментів без крафт-пакетів і до 8-10 інструментів в крафт-пакетах приблизно. Саме тому ви зможете за один раз стерилізувати велику кількість інструментів.

Також апарат, крім трьох основних режимів, підтримує ще й режим сушіння, який активується при 80°С/30 хв. Зверніть увагу, що чим вище встановлена температура стерилізації, тим довше нагріватиметься повітря в камері. Максимальний час нагрівання становить 20 хвилин.

Щоб легше було налаштовувати температуру та час нагріву, апарат оснастили двома дисплеями. Тепер виставляти параметри стерилізації буде легко.

Якщо апарат почне перегріватись, спрацює аварійне вимкнення, і сухожар автоматично вимкнеться. Продовжити стерилізацію можна буде за деякий час.

Варто зазначити, що цей апарат схвалено Міністерством охорони здоров`я України, бо він відповідає всім стандартам стерилізації. Крім того, його сертифіковано УкрСЕПРО. І завдяки цьому можна бути впевненим у якості та надійності, а головне, у безпеці сухожара Мізму ГП-20.

Цей сухожар якісний і зносостійкий, тому при правильній експлуатації він здатний опрацювати більше 8 років. І саме тому Мізму ГП-20 підтримуватиме ваші робочі інструменти у стерильному стані ще довгий час після покупки апарату.
V-M DENTAL
+380969556527, +380976900027, +380506900027

Відмінити

 • Оренда стоматологічного кабінету, або зміна.Печерськ, вулиця Саперне поле, 3. NaviStom

  Оренда стоматологічного кабінету, або зміна.Печерськ, вулиця Саперне поле, 3.

  1 500 грн
  $ 39.32 • € 35.97
  ОЛЕНА • Київ
  Докладніше
VIP-оголошення