@{ a.name } Видалити
Виробники
Зразок!

Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.

З`явились питання?
Дзвоніть, все розповімо докладніше:
Пн-Пт 10:00 - 17:00Відмінити

Стоматологічний автоклав Melag Vacuklav 41 B+ Evolution
БУ
Стоматологічний автоклав Melag Vacuklav 41 B+ Evolution NaviStom
×
Стоматологічний автоклав Melag Vacuklav 41 B+ Evolution
БУ
100 080 грн
$ 2623.33 • € 2400
ТячівЗакарпатська обл.
Сайт
Сайт V-M DENTAL
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
3 18.06.2024
Легкий у використанні, автономний автоклав для швидкої стерилізації – тепер із системою DRYtelligence

Цей високопродуктивний автоклав забезпечує такі самі часові показники стерилізації, як і практично ідентичний Vacuklav 40 B+ Evolution. Його інноваційна технологія з використанням подвійної камери дозволяє виконувати стерилізацію та сушіння упакованих інструментів протягом лише 10 хвилин; а невпакованих інструментів із використанням програми Класу `В` протягом не більше 20 хвилин. Обидва тимчасові показники включають час на створення фракционированного попереднього вакууму і сушіння. У запатентованій інтелектуальній системі сушіння DRYtelligence використовуються спеціально розроблені алгоритми регулювання циклу сушіння відповідно до завантаженням автоклава, щоб ще більше скоротити час стерилізації і заощадити ресурси. Автоклав Vacuklav 41 B+ Evolution оснащений системою повітряного охолодження.Спеціальною перевагою є вбудоване програмне забезпечення автоклава для затвердження, маркування та відстеження інструментів, що стерилізуються. Це забезпечує захист як лікарів, так і пацієнтів. Кольоровий сенсорний екран збільшеного розміру полегшує роботу і допомагає уникнути помилок. Просто увімкніть пристрій, дотримуйтесь інтуїтивних інструкцій та насолоджуйтесь роботою. Процедура очищення апарату, відповідно до вимог Інституту імені Роберта Коха, може бути простою та необтяжливою.


Переваги
Запатентована двокамерна технологія забезпечує мінімальний час циклу обробки
З запатентованою системою сушіння DRYtelligence для кожної конфігурації завантаження
Документування, затвердження та контроль - за допомогою сенсорного екрану з інтуїтивним інтерфейсом.
Максимальний обсяг завантаження 9 кг
Автономний пристрій із системою повітряного охолодження
мобільний додаток MELAconnect дає можливість переглядати поточний стан обладнання та хід виконання програми
Корисні відео-уроки на каналі мультимедіа
V-MDental 2016
Все пропоноване нами обладнання пройшло багаторазові технічні перевірки та випробування. Всі деталі, які потребували заміни - булі замінені.

Для повної впевненості, перед продажем устаткування проводитися додаткова перевірка технічного стану та випробування. VM-Dental пропонує широкий вибір Б/В та нового стоматологічного та зуботехнічного обладнання з Європи, у нас ви зможете знайти обладнання відомих Європейських та світових виробників таких як: OMS, KAVO, SIRONA, PLANMECA, DIPLOMAT, A-DEC, STERN WEBER, CHIRANA, CASTELINI, DURR DENTAL, ANTHOS, NSK, ECOM, CATTANI, BIEN AIR, ACTEON, FARO, MECTRON, MELAG, MOCOM, VDW, SCICAN та багато інших.

Також на стоматологічні установки і автоклави надаємо гарантію і сервісне обслуговування. Що стосується виконання замовлень ми завжди підлаштовуємося під графік і побажання наших клієнтів.
V-M DENTAL
+380673668752

Відмінити

 • Castellini PUMA ELI 2017 р.в. NaviStom

  Castellini PUMA ELI 2017 р.в.

  271 050 грн
  $ 7104.85 • € 6500
  DentalLUX • Львів
  Докладніше
VIP-оголошення