@{ a.name } Видалити
Виробники
Зразок!

Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.

З`явились питання?
Дзвоніть, все розповімо докладніше:
Пн-Пт 10:00 - 17:00Відмінити

Стоматологічна установка Stern Weber 190
БУ
Стоматологічна установка Stern Weber 190 NaviStom
×
Стоматологічна установка Stern Weber 190
БУ
193 905 грн
$ 5082.7 • € 4650
ТячівЗакарпатська обл.
Сайт
Сайт V-M DENTAL
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
3 18.07.2024
Стоматологічна установка Stern Weber 190

Стоматологічна установка із можливістю розміщення до 5 інструментальних модулів.

У стандартній комплектації на столику лікаря: модуль 3-х функціональний шприца вода\повітря, модуль турбіни з підсвічуванням – роз`єм Мідвест, модуль безщіткового електромікромотора з підсвічуванням (1.000-40.000 об/хв, 3.3 Нсм); модуль скалера ультразвукового SC-A2 (+3 насадки).

Вбудований LED сенсорний пульт керування установкою з регулюванням швидкості обертання турбіни та електромікромотора, інтенсивності коливань скейлера, вкл. реверс мікромотора; вкл. підсвічування на наконечник; управління рухами крісла пацієнта з програмуванням 4 робочих положень + 2 стандартні програми (положення посадки та сплювання); ВКЛ викл. омивача чаші плювальниці та наповнювача склянки з таймером; ВКЛ викл. операційний світильник. Підлоговий блок плювальниці зі знімною скляною чашею, що повертається на 270° і вбудованим сепаратором. Регульований супорт для інструментів асистента з пультом керування установкою та кріслом. Аспіраційні шланги з терміналами та двома фільтрами твердих частинок. Система автономної подачі води на наконечники Sanaspray. Електромеханічне крісло пацієнта з підголовником, що регулюється, з механічною фіксацією кінцевого положення. Багатофункціональна педаль керування (з джойстиком керування кріслом), реостатного типу. VENUS LED операційний світильник на пантографічному плечі, зі знімними ручками, що автоклавуються, і плавним регулюванням яскравості в діапазоні 3000- 50.000 люкс.

V-MDental 2016
Все пропоноване нами обладнання пройшло багаторазові технічні перевірки та випробування. Всі деталі, які потребували заміни - булі замінені.

Для повної впевненості, перед продажем устаткування проводитися додаткова перевірка технічного стану та випробування. VM-Dental пропонує широкий вибір Б/В та нового стоматологічного та зуботехнічного обладнання з Європи, у нас ви зможете знайти обладнання відомих Європейських та світових виробників таких як: OMS, KAVO, SIRONA, PLANMECA, DIPLOMAT, A-DEC, STERN WEBER, CHIRANA, CASTELINI, DURR DENTAL, ANTHOS, NSK, ECOM, CATTANI, BIEN AIR, ACTEON, FARO, MECTRON, MELAG, MOCOM, VDW, SCICAN та багато інших.

Також на стоматологічні установки і автоклави надаємо гарантію і сервісне обслуговування. Що стосується виконання замовлень ми завжди підлаштовуємося під графік і побажання наших клієнтів.
V-M DENTAL
+380673668752

Відмінити

 • Стоматологічна установка Planmeca Sovereign NaviStom

  Стоматологічна установка Planmeca Sovereign

  419 650 грн
  $ 11000 • € 10063.55
  YurDental • Свалява
  Докладніше
VIP-оголошення