@{ a.name } Видалити
Виробники
Зразок!

Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.

З`явились питання?
Дзвоніть, все розповімо докладніше:
Пн-Пт 10:00 - 17:00Відмінити

Стоматологічна установка PLANMECA COMPACT i Touch
БУ
Стоматологічна установка PLANMECA COMPACT i Touch NaviStom
×
Стоматологічна установка PLANMECA COMPACT i Touch
БУ
312 750 грн
$ 8197.9 • € 7500
ТячівЗакарпатська обл.
Сайт
Сайт V-M DENTAL
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
5 19.07.2024
Функціональний дизайн Planmeca Compacti Touch забезпечує зручність робочих процесів і робочих положень. Це ідеальне рішення для загальної стоматології, яке може бути налаштоване в точній відповідності з вашими вподобаннями.

Легко вчитися, легко використовувати

Planmeca Compact Iмає традиційну клавіатуру для налаштування всіх основних функцій пристрою, інструменту та інфекційного контролю. Також передбачена клавіатура для кронштейна аспіраційних шлангів асистента для легкого і ергономічного використання. Установкою, кріслом пацієнта та інструментами можна управляти навіть з педалі управління.

Універсальні опції інструменту
Збалансована верхня подача інструментів гарантує ергономічне використання інструментів, так як для їх активації потрібно лише трохи зрушити їх. Planmeca Compact Iтакож можна оснастити консоллю лікаря з нижньою подачею інструментів. Вільно замінні інструменти і легкість переміщення консолі дозволяють швидко змінювати розташування установки відповідно до особистих переваг.

PLANMECA COMPACT I Touch

V-MDental 2016
Все пропоноване нами обладнання пройшло багаторазові технічні перевірки та випробування. Всі деталі, які потребували заміни - булі замінені.

Для повної впевненості, перед продажем устаткування проводитися додаткова перевірка технічного стану та випробування. VM-Dental пропонує широкий вибір Б/В та нового стоматологічного та зуботехнічного обладнання з Європи, у нас ви зможете знайти обладнання відомих Європейських та світових виробників таких як: OMS, KAVO, SIRONA, PLANMECA, DIPLOMAT, A-DEC, STERN WEBER, CHIRANA, CASTELINI, DURR DENTAL, ANTHOS, NSK, ECOM, CATTANI, BIEN AIR, ACTEON, FARO, MECTRON, MELAG, MOCOM, VDW, SCICAN та багато інших.

Також на стоматологічні установки і автоклави надаємо гарантію і сервісне обслуговування. Що стосується виконання замовлень ми завжди підлаштовуємося під графік і побажання наших клієнтів.
Більш детальніше : https://v-mdental.com.ua/
V-M DENTAL
+380673668752

Відмінити

  • Цирконiєві конструкції від 1500грн; МК від 800грн NaviStom

    Цирконiєві конструкції від 1500грн; МК від 800грн

    Сергій • Київ
    Докладніше
VIP-оголошення