@{ a.name } Видалити
Виробники
Зразок!

Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.

З`явились питання?
Дзвоніть, все розповімо докладніше:
Пн-Пт 10:00 - 17:00Відмінити

Стоматологічна установка OMS Virtuosus
БУ
Стоматологічна установка OMS Virtuosus NaviStom
×
Стоматологічна установка OMS Virtuosus
БУ
162 630 грн
$ 4262.91 • € 3900
ТячівЗакарпатська обл.
Сайт
Сайт V-M DENTAL
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
1 17.07.2024
Установка Virtuosus є дуже елегантною та водночас функціональною. Всі деталі та компоненти виготовлені в Італії з дуже якісної сировини! Термін гарантії – 3 роки!

Блок лікаря зі знімними автоклавованими ручками та ложементами для інструментів оснащений системою блокування зворотного всмоктування, подвійною плівковою клавіатурою управління функціями крісла (включаючи програмування), включенням/вимкненням підсвічування, спрею на інструменти, наповненням склянки та змиванням плювальниці, спрею для кожного інструменту. При оснащенні ендомотором (Bіen Air MX, опція) ліва панель відводиться під керування функціями ендомотора.
Для скайлера та мікромотора можливе збереження трьох програм налаштування потужності/швидкості обертання з відображенням вибраних показників на РК-дисплеї. Для цих інструментів також можливе перемикання між роботою з фіксованою заданою потужністю/швидкістю або змінною потужністю/швидкістю в залежності від положення важеля педалі. При приведенні інструмента в робоче положення рухи крісла автоматично блокуються. Під блоком лікаря розміщений поворотний інструментальний столик з підкладкою, що автоклавується.

Крісло пацієнта. Електромеханічне крісло MOON-V. Має два електромеханічні приводи окремо для руху крісла вгору-вниз і для підйому-опускання спинки. Конструкція блоку підводок дозволяє підключати всі комунікації для роботи установки, як з підлоги, так і з лівого боку крісла. Конструкція основи крісла дозволяє жорстко не кріпити його до підлоги. Крісло управляється з модуля лікаря, з модуля помічника, з багатофункціональної педалі, має 3 програми, а також повернення в 0 положення, положення для сплювання і в попереднє положення. Має блокування, що перешкоджає затисканню ніг лікаря або помічника при опусканні крісла та спинки. Всі рухи крісла блокуються при приведенні інструментів у робоче положення + примусове блокування руху. Форма сидіння та спинки повністю анатомічні, а спинка має спеціальний виріз, що забезпечує максимальну зручність лікаря при роботі збоку від пацієнта. Вантажопідйомність крісла не менше 250 кг. Всі покриття виготовлені з гігієнічних матеріалів, що дозволяють легку обробку. Є вибір більш ніж 20 варіантів забарвлення.

У базову комплектацію входить: Блок лікаря на 5 інструментів з верхньою подачею шлангів інструментів, на пантографічному плечі: 3-х функціональний пістолет вода-повітря зі знімним корпусом, що автоклавується; п`єзоелектричний скайлер EMS з режимами PERIO/ENDO та комплектом насадок; електричний мікромотор Bien-Air з підсвічуванням та функцією продування без обертання (Chip blower); турбінний шланг з роз`ємом Midwest з підсвічуванням та функцією продування без обертання (Chip blower);
V-M DENTAL
+380673668752

Відмінити

 • Стоматологічна установка Planmeca Sovereign NaviStom

  Стоматологічна установка Planmeca Sovereign

  34 965 грн
  $ 852.8 • € 777
  M-DENTAL • Дрогобич
  Докладніше
VIP-оголошення