@{ a.name } Видалити
Виробники
Зразок!

Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.

З`явились питання?
Дзвоніть, все розповімо докладніше:
Пн-Пт 10:00 - 17:00Відмінити

Стерилизатор воздушный ГП40 `Миз-Ма`
БУ
Стерилизатор воздушный ГП40 `Миз-Ма` NaviStom
×
Стерилизатор воздушный ГП40 `Миз-Ма`
БУ
Архів
5 000 грн
$ 183.55 • € 163.08
20 23.11.2021
продам сухожар б\у ГП40
повністю робочий, не ремонтувався, вірно працює

доставка по предоплаті або самовивіз 
м. Тернопіль

ГП-40 — сухожаровий стерилізатор, що широко використовується у медичній та косметологічній сфері. Це представник лінійки компактних сухожарів компанії МізМа. Він отримав сертифікат відповідності державного зразку, який гарантує якість та надійність пристрою. Габаритно-вагові характеристики роблять апарат компактним, зручним для використання за умов обмеженого місця у салоні.

Принцип роботи — обробка гарячим повітрям. Такий спосіб стерилізації знищує небажані бактерії, віруси, грибки на металевих інструментах. Повна стерильність забезпечена.

Оснащений потужним двигуном, сухожар швидко набирає необхідну температуру. Достатньо 25 хвилин, щоб досягти 200°С. Цих характеристик достатньо, щоб задовільнити будь-якого майстра.

Вбудоване ПО підтримує режим сушіння та стерилізації. Автоматизований процес не потребує постійного контролю. Апарат самостійно набирає температуру, протягом усього часу її підтримує. 

Виробник подбав про термоізоляцію, що дозволило звести втрату тепла до мінімуму. Кришка щільно та герметично закривається. Під час стерилізації повітря у сухожарі не циркулює, а бактерії і віруси ззовні не пробираються всередину робочої камери. Корпус сухожару не нагрівається, ним зручно та безпечно користуватися.

Відмінна риса стерилізатору ГП-40 — велика вмістка робоча камера. Майстер може покласти 16 наборів інструменту в крафт-пакетах. Об`єму камери 40 л достатньо для цих цілей.

Сухожарова шафа МізМа ГП-40 не потребує додаткового спеціального догляду після підключення. З часом стерилізатор не псується. Матеріали не бояться впливу високих температур. Купівля сухожару — вигідне довговічне вкладення.
Володя ГорохІвський
+380979347521Відмінити

 • 3shape Trios4 інтраоральний сканер СУПЕР ЦІНА!!! NaviStom

  3shape Trios4 інтраоральний сканер СУПЕР ЦІНА!!!

  490 560 грн
  $ 18008.81 • € 16000
  Андрій • Івано-Франківськ
  Докладніше
VIP-оголошення