@{ a.name } Видалити
Виробники
Зразок!

Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.

З`явились питання?
Дзвоніть, все розповімо докладніше:
Пн-Пт 10:00 - 17:00Відмінити

Сканер інтраоральний Dentsply Sirona Omnicam AC 2.0 (NEU)
Сканер інтраоральний Dentsply Sirona Omnicam AC 2.0 (NEU) NaviStom
×
Сканер інтраоральний Dentsply Sirona Omnicam AC 2.0 (NEU)
709 000 грн
$ 18584.53 • € 17002.4
Харків
Сайт
Сайт Highmedicaltechnology
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
86 29.02.2024
Внутрішньоротовий сканер для цифровізації вашої щоденної стоматологічної практики.
 
Omnicam — реальна альтернатива високопродуктивному сканеру Primescan. Це один із найменших наявних внутрішньоротових сканерів, а завдяки елегантному дизайну та малій вазі (313 гр) ним особливо легко керувати.
Сканування за допомогою Omnicam просте та інтуїтивно зрозуміле. Він чудово підходить для квадрантного сканування та забезпечує надійну якість сканування, що забезпечує ідеальне прилягання до будь-якої реставрації чи приладу. Omnicam підтверджено для лікування елайнерами з Invisalign, що дозволяє розширити спектр лікування та розширити практику.
Omnicam AC – версія мобільний моноблок.
Omnicam AC можна розміщувати безпосередньо біля пацієнта як схвалений медичний пристрій. У Omnicam AC усі компоненти (система сканування, ПК, екран) інтегровані в центральний блок, центр збору даних.
Легко переміщайтеся між процедурними кабінетами завдяки вбудованому джерелу безперебійного живлення.
 
Чому ми обираємо Omnicam
 
Сканування природніх зубів та ясен в кольорі без використання покривного спрею. (покривний спрей використовується для металевих артефактів)
Легкий аналіз відтінку 
Функція визначення відтінку дає змогу проаналізувати відтінок кожного зуба на основі сканування. Це дає вам об`єктивну підтримку та більше безпеки у виборі правильного відтінку реставрації.
Неперевершена керованість
Omnicam ідеально лежить у руці. Завдяки тонкій конструкції та компактному наконечнику камери ви без проблем скануєте задні зуби. Незалежно від того, сидить пацієнт прямо чи напівлежачи, ви можете сканувати верхню та нижню щелепи ергономічно без необхідності коригувати свою природну робочу позу.
Точні 3D зображення в природних кольорах
Точна 3D-модель дозволяє чітко відрізнити край препарування від ясен. Це дає змогу точного планування подальшого процесу проектування в лабораторії.
Швидке та точне сканування
Функція `Кероване сканування` допомагає швидко й точно створити цифровий відбиток усієї щелепи за допомогою Omnicam. Програмне забезпечення розроблено таким чином, що його легко освоїти: функція зворотного зв`язку та докладні інструкції завжди дають змогу знати, що вам потрібно робити. Це просте використання означає, що покази можна легко делегувати вашому помічнику. Цифрові дані дозволяють швидкий експорт зовнішнім постачальникам.
Highmedicaltechnology
+380996673116, +380735968492, +380675968492

Відмінити

 • MELAG 41 B+ автономний! 1900 циклів !!!! NaviStom

  MELAG 41 B+ автономний! 1900 циклів !!!!

  83 930 грн
  $ 2200 • € 2012.71
  DentalLUX • Львів
  Докладніше
VIP-оголошення