Поліри для полірування термопластичних і акрилових протезів.
1.Полірування поверхні сплавів: Використовується для створення гладкої і блискучої поверхні на виробах зі сплавів благородних металів, таких як золото, платина, паладій тощо. Це допомагає підвищити естетичний вигляд виробів та забезпечити комфорт при їх використанні.
2.Усунення дефектів і нерівностей: Полір може використовуватися для усунення дефектів, подряпин, слідів обробки та інших нерівностей на поверхні виробів зі сплавів благородних металів, що дозволяє отримати рівну і гладку текстуру.
3.Надання блиску і сяйва: Полірування сплавів благородних металів додає їм блиск і сяйво, що покращує їх зовнішній вигляд і візуальну привабливість.
4.Захист від корозії і окислення: Полір також може допомогти захистити поверхню сплавів благородних металів від корозії, окислення та інших негативних впливів, зберігаючи їх якість і вигляд на тривалий час.
Сатовский.Игорь.Александрович.
+380956200851, +380681628812