@{ a.name } Удалить
Производители
Образец!

Примерно так может выглядеть ваша статья.
Статья НЕ имеет срока публикации, поэтому не требует регулярной оплаты за размещение на сайте.

Появились вопросы?
Звоните, все расскажем подробнее:
Пн-Пт 10:00 - 17:00Отменить

ПЛАСТИЧНА ТА РЕГЕНЕРАТИВНА МІКРОХІРУРГІЯ
ПЛАСТИЧНА ТА РЕГЕНЕРАТИВНА МІКРОХІРУРГІЯ
Архив
6 812.50 грн
$ 250 • € 221.54
0 18.09.2021
Dr. Gerardo Chacon
 Хірург-стоматолог Cum Laude, Університет Лос Андес (Venezuela) Щелепно-лицевий хірург Mіністерства Оборони Венесуели Xiрург-імплантолог-періодонтолог (Медельн, Колумбія) Спеціаліст з періодонтальної пластичної мікрохірургії в Нurzeller Zuhr Institute ( Мюнхен, Hімеччина) Аспірантура в Інституті Іштвана Урбана Zseged University (Будапешт, Венгрія) 
Член дослідницької групи лікаря Еріка ван Дурена(Антверпен, Бельгія)
Спікер в 25 країнах світу
Сучасна концепція використання методик аугментації та менеджменту м`яких тканин для пародонтальної пластичної та регенеративної хірургії довкола зубів та імплантів для досягнення передбачуваних, функціональних та естетичних результатів. Під час цього курсу слухачі вивчатимуть теорію, яку зможуть закріпити на майстер—класі, використовуючи різні практичні методики. Крім того, присутні побачать різні клінічні випадки та важливість мікрохірургічних методів, матеріалів та основних інструментів для досягнення передбачуваних естетичних результатів щодо пластичної хірургії та реконструкції кістки, використовуючи різні методи та матеріали, такі як кістка та мембрани.
День 1 Лекція 
1. Теоретичні основи. Біологія. Анатомія. Анатомічні орiєнтири. Шви. Вузли. 
2. Тунельна методика vs Texніка коронально зміщеного клаптя 
3. Мікропластична та регенеративна хірургія. Біоархітектура дефекту. Біологічні та технічні основи 
4. Горизонтальна та вертикальна направлена кісткова регенерація. Мембрани vs сполучнотканинні трансплантати. Коли і як їх використовувати? Огляд літератури vs Клінічні дані
День 2 Практична частина 
1. Принципи мікропластичної та pегенеративної хiрургії. Менеджмент клаптів. Розрізи. Шви. Вузли. Від найпростішого до складного під час різних ситуацій. 
2. Коронально зміщений клапоть. Розріз. Відшарування. Парамолярна зона забору. Фіксація сполучнотканинного трансплантату та клаптя. 
3. Тунельна техніка. Розріз. Відшарування. Сполучнотканний трансплантат (ССТ) із горба верхньої щелепи. Внесення ССт в тунель. Фіксація. Шви. Зворотній V-шов 
4. Практика фіксації мембрани. Створення відсіків. Загальна та часткова товщина. Принципи РASS. Шви та фіксація пінів. Техніка закриття рани.
DSC Implantology
+380993115550Отменить

 • ИНТРАОРАЛЬНАЯ СМАРТ-КАМЕРА REMEDI RIC-05MBA (Юж. Корея) 5 MPX FULLHD! СОФТ, ПРЕМИУМ КАЧЕСТВО!!! NaviStom

  ИНТРАОРАЛЬНАЯ СМАРТ-КАМЕРА REMEDI RIC-05MBA (Юж. Корея) 5 MPX FULLHD! СОФТ, ПРЕМИУМ КАЧЕСТВО!!!

  21 800 грн
  $ 800 • € 708.94
  System Medicals • Харьков
  Подробнее
VIP-объявления