@{ a.name } Удалить
Производители
Образец!

Примерно так может выглядеть ваша статья.
Статья НЕ имеет срока публикации, поэтому не требует регулярной оплаты за размещение на сайте.

Появились вопросы?
Звоните, все расскажем подробнее:
Пн-Пт 10:00 - 17:00Отменить

Периімплантний мукозит - від діагностики до лікування
Периімплантний мукозит - від діагностики до лікування NaviStom
×
Периімплантний мукозит - від діагностики до лікування
Архив
75 08.04.2019
Симпозіум пародонтологів та зубних гігієністів в рамках 9-ї Східноєвропейської конференції з проблем стоматологічної імплантації.

13 квітня 2019, Кінга Гжех-Лєсняк (Польща).
Тема доповіді: Периімплантний мукозит - від діагностики до лікування

Сьогодні імплантологічне лікування є найпопулярнішим методом для пацієнтів з відсутніми зубами. Це результат обізнаності населення щодо існування такого лікування та технологічного прогресу в цілому. Однак, зростання кількості використаних імплантатів призводить до збільшення кількості запальних ускладнень. До них відноситься і запальний процес навколо імплантата, пов`язаний з наявністю бактеріального нальоту, Streptococcus species або Candida sp., який називається периімплантний мукозит. Для забезпечення довготривалого успіху та прогнозованого результату імплантологічного лікування, лікар повинен особливу увагу приділяти догляду за периімплантними м`якими тканинами, для того щоб виявити перші ж ознаки запального процесу. Різні діагнози відповідно вимагають різного лікування. Периімплантний мукозит та незначний периімплантит можна успішно лікувати лазером. Це нехірургічна, неінвазивна процедура, яка є дуже комфортною для пацієнта. Частково її може виконати зубний гігієніст. При цьому дуже важливим є регулярні контрольні огляди імплантата, які можуть суттєво знизити вірогідність виникнення чи повторення периімплантиту.

Під час доповіді буде визначено які саме патогенні бактерії (Porphyromonas gingivalis, Aggregatibacter actinomycetemcomitans and Fusobacterium nucleatum) можуть спричиняти пародонтит чи периімплантит. Також будуть обговорюватись можливі методи лікування, включаючи лазер.

Деталі про доповідача та виступ:
Секретаріат конференції
+380322512039, +380997454058Отменить

 • Автоклави W&H LISA(Австрія). NaviStom

  Автоклави W&H LISA(Австрія).

  113 442 грн
  $ 4164.54 • € 3700
  DentalLUX • Львов
  Подробнее
VIP-объявления