@{ a.name } Удалить
Производители
Образец!

Примерно так может выглядеть ваша статья.
Статья НЕ имеет срока публикации, поэтому не требует регулярной оплаты за размещение на сайте.

Появились вопросы?
Звоните, все расскажем подробнее:
Пн-Пт 10:00 - 17:00Отменить

Оцінка пародонтальних факторів ризику та можливість покращення стану тканин пародонту
Оцінка пародонтальних факторів ризику та можливість покращення стану тканин пародонту NaviStom
×
Оцінка пародонтальних факторів ризику та можливість покращення стану тканин пародонту
Архив
156 10.04.2019
Симпозіум пародонтологів та зубних гігієністів в рамках 9-ї Східноєвропейської конференції з проблем стоматологічної імплантації.

12 квітня 2019, 14:50, Малгожата Петруска (Польща).
Тема доповіді: Оцінка пародонтальних факторів ризику та можливість покращення стану тканин пародонту перед ортодонтичним та імплантологічним лікуванням

Важливим завданням сучасного ортодонтичного і імплантологічного лікування є досягнення відповідної естетики і функції жувальної системи та пришвидшення лікування без побічних ефектів у тканинах пародонту. Скорочення часу ортодонтичного лікування є бажаним не лише з огляду на дискомфорт пацієнта, але, перш за все, через можливість зменшення вірогідності ускладнень, таких як резорбція кореня, карієс, дегісценції та фенестрації, рецесії ясен. Більшість ускладнень такого типу особливо часто спостерігається у людей з тонким фенотипом та дефектами вестибулярної кістки. В таких випадках лікування вимагає вестибулярного зміщення зубів з альвеолярного конверту. Для покращення умов для ортодонтичного зміщення зубів застосовують різні хірургічні процедури, такі як кортикотомія, які базуються на місцевому явищі акселерації. Дані літератури доводять, що кортикотомія перед ортодонтичним лікуванням має багато переваг, таких як швидше зміщення зуба, зменшення часу лікування, безпечне розширення альвеолярного гребеня, стабільність ефекту лікування. Додатковим аспектом підготовки пацієнта до ортодонтичного лікування з видовженням зубної дуги є аугментація ясен, що є профілактичним засобом для зменшення вірогідності рецесії ясен.

В лекції обговорюватимуться показання до кортикотомії та процедури збільшення товщини фенотипу м`яких тканин. Обговорюватимуться також методи ортодонтичної підготовки ділянки втручання перед імплантацією.На основі власних клінічних випадків буде представлено різні типи лікування порушення оклюзії з залученням пародонтальної хірургії.

Деталі про доповідача та виступ:
Секретаріат конференції
+380322512039, +380997454058Отменить

 • Операционные лампы ILUXSHALYA СВЕЖАЯ ПАРТИЯ! СЕРТИФИКАЦИЯ!!! От 2900$ на потолок,стену,колеса!!! NaviStom

  Операционные лампы ILUXSHALYA СВЕЖАЯ ПАРТИЯ! СЕРТИФИКАЦИЯ!!! От 2900$ на потолок,стену,колеса!!!

  78 996 грн
  $ 2900 • € 2576.52
  System Medicals • Харьков
  Подробнее
VIP-объявления