@{ a.name } Удалить
Производители
Образец!

Примерно так может выглядеть ваша статья.
Статья НЕ имеет срока публикации, поэтому не требует регулярной оплаты за размещение на сайте.

Появились вопросы?
Звоните, все расскажем подробнее:
Пн-Пт 10:00 - 17:00Отменить

Інноваційна платформа для бізнесу та професійного розвитку International Dental Forum 2020
Інноваційна платформа для бізнесу та професійного розвитку International Dental Forum 2020 NaviStom
×
Інноваційна платформа для бізнесу та професійного розвитку International Dental Forum 2020
Архив
0 16.12.2019
З 25 по 27 березня традиційно у Києві в Міжнародному виставковому центрі відбудетьсянаймасштабнішаподія року стоматологічної галузі– VI Міжнародна виставка International Dental Forum.
Понад 70 найкрутіших виробників та імпортерів стоматологічної продукції таобладнання представлятьновітні дентальні технології і матеріали.Передові розробки у всіх областях стоматології покажуть такі компанії як: Аітас, ДДТ, Галіт, Прем`єр Дентал, INSPE, Osstem, Майстер-Дент, УкрДент, Віола Медтехніка, Крістар, УкрмедДентал, Osstem та багато інших. 
Відвідувачів чекає спілкування з керівним складом компаній, презентації новинок, майстер -класи на демо зонах. На виставці можливо придбати продукцію за самою вигідної ціною, адже учасники готують унікальні знижки від 5% до 30%, які будуть діяти в рамках виставки всі три дні! 
IDF Conference, освітня складова виставки, в рамках якоївідбудуться виняткові семінари, курси, лекції,майстер-класи. Запрошені провідні міжнародні та вітчизняніфахівці стоматологічної галузі. Заходи орієнтовані на запити найбільш прогресивних лікарів та експертів стоматології, які прагнуть крокувати в ногу з часом. Будуть розглянуті такі напрямки як сучасна імплантологія, ортодонтія, ортопедія, ендодонтія, парадонтологія; питання естетики та реставрації в стоматології; дитяча стоматологія; стоматологія вагітних; цифрова стоматологія; лазерні технології; юридичні питання в стоматології; маркетинг та реклама. 
Візитною карткою IDF, стали безкоштовні майстер-класи, презентації новинок та технологій на стендах головних гравців всі дні виставки. 
Закупники продукції зможуть скористатись виставковою послугою `Байєрська програма` — безкоштовний сервіс, що полегшує пошук потрібних постачальників продукціїі надає можливість заздалегідь призначити зустрічі з потрібними продавцями на виставці.
Учасники і відвідувачі IDF високо оцінюють сучасний формат своєї галузевої виставки, сервіси та можливості длябізнесу та професійного вдосконалення. 
Організатори: компанія `Прем`єр Експо` та Всеукраїнська асоціація імпортерів та виробників стоматологічної продукції `ВА ІВСП`. 
Детальніше: http://dentalforum.com.ua
Промокод для безкоштовної реєстрації на сайті: DENTAL20
Демченко Тетяна
+380979891232Отменить

 • Сертифицированный рентгенкомплект Рентген портативный REMEX T100+Радиовизиограф Dabi Atlante ! NaviStom

  Сертифицированный рентгенкомплект Рентген портативный REMEX T100+Радиовизиограф Dabi Atlante !

  122 580 грн
  $ 4500 • € 3998.04
  System Medicals • Харьков
  Подробнее
VIP-объявления