NaviStom
НАВИГАТОР СТОМАТОЛОГИИ

З`їзд Асоціації стоматологів України та виставка «МЕДВІН: Стоматологія при З`їзді»

Шановні колеги!


Дозвольте запросити Вас до участі у заходах чергового З`їзду Асоціації стоматологів України та відвідати виставку МЕДВІН: Стоматологія при З`їзді, які відбудуться 20 - 21 жовтня у Львові в Палаці культури залізничників РОКС, вул. Федьковича, 54.

Асоціація стоматологів України запрошує Вас до участі в науково-практичній конференції та VII (ХIV) з’їзді АСУ. Проблематика цих важливих для стоматологічної спільноти подій спрямована на подальший інтенсивний розвиток стоматологічної галузі у нашій державі.

20 жовтня 2016 року відбудеться науково-практична конференція «Стандарти стоматологічної допомоги – реалії практики та перспективи впровадження», яка стане ще одним кроком до вирішення актуальних проблем.


21 жовтня 2016 року проходитиме VII (ХIV) з’їзд Асоціації стоматологів України «СТОМАТОЛОГІЯ В УКРАЇНІ», організатори якого мають на меті привернути увагу медичних і наукових працівників до проблем стоматології як у галузі освіти, науки, так і практики, пов’язаних з реформуванням галузі, визначенням шляхів розвитку стоматології в Україні, питань допомоги та підтримки стоматологів у зоні АТО.

21 жовтня 2016 року планується Конференція молодих вчених та лікарів «Сучасні технології діагностики, лікування та профілактики основних стоматологічних захворювань»

Попередню програму Науково-практичної конференції та згаданих вище симпозіумів Ви можете отримати на нашому сайті

Після остаточного затвердження програми актуальна інформація з`явиться на сайті АСУ

Для реєстрації на участь у З`їзді,науково-практичній конференції та симпозіумах, перейдіть, будь ласка, за посиланням

Чекаємо Вас у ЛЬВОВІ 20 - 21 жовтня 2016 року!

З повагою,
виставкова компанія «МЕДВІН»
044 501 03 44

МЕДВІН Просмотры: Добавлено: 04.10.2016

Объявления NaviStom    Смотреть все объявления