NaviStom
НАВИГАТОР СТОМАТОЛОГИИ

Препарати гіалуронової кислоти у протоколах лікування запальних патологій пародонта

Розповсюдженою патологією після проведеного ортопедичного лікування є рецесія ясен, що проявляється оголенням коренів опорнихзубів ортопедичних конструкцій. Причини рецесії ясен є різноманітні, на них в цій статті ми зупинятися не будемо. До сьогодні усунення такої патології як рецесія ясен, вимагала повної заміни ортопедичної конструкції, що в свою чергу створювало масу незручностей різного плану. З появою на ринку стоматологічних матеріалів препаратів гіалуронової кислоти вирішення проблеми створення додаткового об`єму слизової в проміжних ділянках стало реальністю.

Гіалуронова кислота – не сульфатований глікозаміноглікан, що входить до складу сполучної та нервової тканин. Гіалуронова кислота є одним з головних компонентів міжклітинного матриксу сполучної тканини. Вона сприяє значною мірою клітинній проліферації. Доведено , що гіалуронова кислота захищає бактерії від антимікробної дії фагоцитів та полегшує їх адгезію до епітеліальних клітин людини.

Вперше була виявлена у скловидному тілі у 1934 році К.Майером і Дж.Палмером. Назва походить від грец. hyalos – скловидний і уронова кислота. В тілі людини масою 65-70 кг в середньому на гіалуронову кислоту припадає 15гр. Гіалуронова кислота має здатність зв’язувати дуже велику кількість води (до 6 літрів на грам). Гіалуронова кислота,формуючи міжклітинні простори полегшує поступання поживних речовин до клітин та видаляє продукти метаболізму, підтримує активний обмін речовин між кров`ю та тканинами, моделює функціональний стан фагоцитів та імунокомпонентних клітин, кислота взаємодіючи з рецепторами клітинних поверхонь, стимулює міграцію фібробластів та клітинну проліферацію. Всі ці властивості особливо важливі при регенерації тканин. Завдяки в`язкості гіалуронової кислоти нівелюється процес проникнення бактерій та вірусів. Ця бар`єрна властивість гіалуронової кислоти має дуже важливе значення в процесах заживленняопераційних ран.

Вода мало піддається стисканню і ця властивість притаманна гіалуроновмісним тканинам. В загальному ця властивість є характерною для всіх видів сполучної тканини. Ряд рецепторів клітинної оболонки взаємодіють з гіалуроновою кислотою і викликають певні клітинні реакції, що стосуються передусім поділу та міграції клітин.

Висновки: Застосування препаратів гіалуронової кислоти для лікування рецесії ясен при ортопедичних конструкціях має позитивний результат з довготривалою дією без побічних ефектів для макроорганізму.

З питань придбання гіалуронової кислоти виробництво Німеччина, Flex Barrier - 110 Eвро (дорівнює застосуванню 5-6 мембран розміром 25х36), а також Tissue Support - 70 Евро, звертатися за тел.: +38 (050) 383 5587 або на e-mail: polet_stom@ukr.net.

ООО «Полет» Просмотры: 9 Добавлено: 28.09.2015

Объявления NaviStom

CASTELLINI SKEMA 5 - NaviStom
Андрій Богданович DentalLux • Львов
BLEACH INFINITER ULTRA - NaviStom
infiniter • Киев
8 600 грн
DENTSPLY/SIRONA X SMART PLUS - NaviStom
Коронида • Харьков
25 500 грн
DENTSPLY DENTSPLY X-SMART - NaviStom
Коронида • Харьков
22 900 грн
GAMBERINI SQ1/EV/2V - NaviStom
Волынский Артур Олегович • Киев
10 000 грн
KaVo DENTAL SYSTEMATICA 1060 - NaviStom
MDental • Львов
94 800 грн
GENDEX ORTHORALIX 9200 - NaviStom
Евгений • Киев
267 200 грн
VATECH EZ SENSOR CLASSIC + DIOX 602 - NaviStom
DENTALTECHNOLOGY • Киев
148 296 грн
MORITA TRI AUTO ZX - NaviStom
ИПСТ • Киев
62 884 грн
MORITA VERAVIEW X800 - NaviStom
ИПСТ • Киев
3 792 000 грн
DURR DENTAL VECTOR PARO TIPS - NaviStom
Волынский Артур Олегович • Киев
3 160 грн
VITA VM7 - NaviStom
Волынский Артур Олегович • Киев
1 422 грн
SCHUTZ DENTAL GROUP BOX - NaviStom
Волынский Артур Олегович • Киев
1 580 грн


Смотреть все объявления
×

Войдите или Зарегистрируйтесь

Премиум аккаунт Мои объявления Сообщения Избранные Мои платежи Настройки Выход