NaviStom
НАВИГАТОР СТОМАТОЛОГИИ

Конференція «Ринок стоматологічної продукції: виклики та шанси». 3.11.2016, Львів

Шановні колеги!


Якщо вас непокоять проблеми ввезення в Україну та митного оформлення стоматологічної продукції, якщо ви бажаєте брати участь у розробці регуляторних актів, якщо ви прагнете мати прозорі та зрозумілі умови участі увиставках, семінарах, конференціях – запрошуємо вас взяти участь у роботі конференції «Ринок стоматологічної продукції: виклики та шанси».

Конференція відбудеться в рамках проведення ХІV Міжнародного стоматологічного форуму та ХІV Міжнародної стоматологічної виставки «Дентал-Україна 2016» 3 листопада 2016 року у Палаці мистецтв, вул. Коперника, 17, м. Львів (початок о 18.30, конференц-зал №2 цокольного поверху).

На конференції Всеукраїнська асоціація імпортерів та виробників стоматологічної продукції презентуватиме звіт про роботу керівних органів громадської спілки та подасть на обговорення план заходів на 2017 рік.

Запрошуємо усіх операторів ринку стоматологічної продукції взяти участь в обговоренні існуючих в галузі проблем та шляхів їх вирішення, які пропонує ВАІВСП.

Якщо крім участі в обговоренні питань порядку денного ви бажаєте безпосередньо впливати на діяльність громадської спілки і результати голосування, запрошуємо до вступу до спілки і набуття усіх переваг дійсного членства в асоціації.

Чекаємо на Вас!


Президент ГС «ВА ІВСП»
Микола Сліпченко


Довідкова інформація за тел.: +38 044 232 03 47, +38 050 928 73 45


Объявления NaviStom    Смотреть все объявления