NaviStom
НАВИГАТОР СТОМАТОЛОГИИ

Дентал Салон 2015. Фотозвіт

Одночасно зі «Стоматологічним ярмарком» у Львові 20-23 квітня пройшла виставка «Дентал Салон 2015» у Москві. Організатори, підсумовуючи результати, називають її антикризовою. На відміну від наших виставок російські «салони» не набули репутацію «ринку», куди стоматологи приходять, щоб придбати все, що необхідно до наступної, але і активність відвідувачів в Росії цього разу спостерігалася у більш бюджетних залах. Виставка, що проводиться в Москві лише двічі на рік, була дуже масштабна та красива. Загалом 392 експоненти (дані офіційного прес-релізу) продемонстрували готовність світового стоматологічного ринку (на виставці було представлена 21 країна Європи, Азії та Америки) до сучасних економічних негараздів та політичних сутичок. 23 165* відвідувача виставки змогли побачити на просторах СНД деякі новинки IDS 2015 такі як новітні CAD/CAM системи, гібридна кераміка, новітні стоматологічні установки (у тому числі і економ класу) та інше обладнання. Порадувала тенденція серед представників світових брендів на своїх стендах все більше приділяти увагу демонстраціям та майстер-классам.

Виставку відвідало багато іноземців – серед стендів часто лунала німецька, англійська, французька мови, адже попри санкції відносно РФ стоматологічний ринок Росії є дуже об`ємним, а отже привабливим для іноземних інвестицій. Були на виставці і наші співвітчизники, навіть у ролі експонентів.

Різноманітними заходами був наповнений розклад форуму. Більш ніж 350 заходів різної тематики і формату пройшло за 4 дні – після IDS 2015 накопичилось багато тем для презентацій, докладів, семінарів; для багатьох асоціацій стоматологів різного профілю з різних країн СНД «Дентал Салон 2015» також став гарною нагодою провести засідання, симпозіуми для обговорення нагальних потреб, подальших умов співробітництва країн, та поширення досвіду стоматологічної практики.

До наступного подібного заходу в Москві для тих, хто планує її відвідати чи прийняти участь, є чотири місяці, а ми чекаємо на українські виставки в Одесі та Харкові вже найближчим часом.

Стома-Денталь Просмотры: 5 Добавлено: 13.05.2015

Объявления

BLEACH INFINITER ULTRA - NaviStom
infiniter • Киев
8 600 грн
DENTSPLY/SIRONA X SMART PLUS - NaviStom
Коронида • Харьков
25 500 грн
DENTSPLY DENTSPLY X-SMART - NaviStom
Коронида • Харьков
22 900 грн
GAMBERINI SQ1/EV/2V - NaviStom
Волынский Артур Олегович • Киев
10 000 грн
KaVo DENTAL SYSTEMATICA 1060 - NaviStom
MDental • Львов
94 710 грн
GENDEX ORTHORALIX 9200 - NaviStom
Евгений • Киев
267 400 грн
VATECH EZ SENSOR CLASSIC + DIOX 602 - NaviStom
DENTALTECHNOLOGY • Киев
148 407 грн
MORITA TRI AUTO ZX - NaviStom
ИПСТ • Киев
62 824 грн
MORITA VERAVIEW X800 - NaviStom
ИПСТ • Киев
3 788 400 грн
DURR DENTAL VECTOR PARO TIPS - NaviStom
Волынский Артур Олегович • Киев
3 157 грн
VITA VM7 - NaviStom
Волынский Артур Олегович • Киев
1 421 грн
SCHUTZ DENTAL GROUP BOX - NaviStom
Волынский Артур Олегович • Киев
1 579 грн


Смотреть все объявления
×

Войдите или Зарегистрируйтесь

Премиум аккаунт Мои объявления Сообщения Избранные Мои платежи Настройки Выход