@{ a.name } Видалити
Виробники
Зразок!

Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.

З`явились питання?
Дзвоніть, все розповімо докладніше:
Пн-Пт 10:00 - 17:00Відмінити

Панорамний рентген з цефалостатом Planmeca ProMax 2D
БУ
Панорамний рентген з цефалостатом Planmeca ProMax 2D NaviStom
×
Панорамний рентген з цефалостатом Planmeca ProMax 2D
БУ
312 750 грн
$ 8197.9 • € 7500
ТячівЗакарпатська обл.
Сайт
Сайт V-M DENTAL
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
12 13.06.2024
Planmeca ProMax2D – це комплексні пристрої для щелепно-лицьової візуалізації. Їх дизайн та принципи роботи засновані на останніх наукових дослідженнях та технологічних інноваціях. Апарати здатні задовольнити навіть найсуворіші вимоги сучасної стоматологічної рентгенографії. Тришарнірна (SCARA3) модель Planmeca ProMax 2D S3 призначена для всіх завдань 2D візуалізації: панорамна зйомка, екстраоральна зйомка дійсного прикусу, зйомка СНЩС та зйомка пазух.

Відкрите позиціонування пацієнта
Відкрита конструкція Planmeca ProMax забезпечує необмежений огляд, що допомагає точно позиціонувати пацієнтів. Позиціонування пацієнта здійснюється за допомогою функції автофокусу або вручну за допомогою системи трьох лазерних променів, що вказують на правильні анатомічні точки позиціонування.

Зручна панель керування
Завдяки інтерфейсу, що допомагає користувачам у роботі, апарати Planmeca ProMax 2D забезпечують незмінно плавний робочий процес візуалізації. Попередньо запрограмовані функції та значення експозиції для різних типів зображень та цілей заощадять вам час та дозволять зосередитись на ваших пацієнтах.

Регульований фокальний шар
Розроблена на основі наукових досліджень геометрія зображення, що відповідає формі фокального шару анатомії пацієнта, в результаті виходять чіткі панорамні рентгенограми. Просто виберіть форму фокального шару на графічному інтерфейсі користувача залежно від розміру та форми щелепи пацієнта.

Автоматичне регулювання значень експозиції
Унікальна цифрова система динамічного контролю експозиції (DEC) автоматично налаштовує значення експозиції індивідуально для кожного пацієнта залежно від його анатомічної будови та щільності кісткової тканини. DEC покращує якість панорамних та цефалометричних зображень, збільшуючи яскравість та контрастність.

Технологія роботизованої руки
Апарати Planmeca ProMaxоснащені запатентованою технологією SCARA, завдяки якій наші апарати можуть виконувати необхідні переміщення для обертової щелепно-лицьової візуалізації. Шарнірна роботизована рука, що точно позиціонується, гарантує анатомічно точну геометрію візуалізації, що дозволяє отримати чіткі, безпомилкові знімки.

Широкий вибір програм візуалізації
Апарати Planmeca ProMax 2D пропонують широкий спектр програм візуалізації. Доступні різні панорамні програми візуалізації, а також опції для візуалізації СНЩС та пазух. Пристрої також мають дитячий режим, який дозволяє отримувати зображення за більш низьких доз, зменшуючи площу зображення та значення експозиції.

Ідеальні панорамні знімки з автофокусом
Функція автофокусування Planmeca ProMax2D S3допомагає гарантувати незмінно високу якість панорамних знімків. Автоматичне позиціонування фокального шару виконується за допомогою попереднього знімка центральних різців, отриманого з низькою дози опромінення. Ця функція значно знижує потребу у повторних зйомках та дозволяє захистити пацієнта від зайвого опромінення.

Легкий перехід із 2D на 3D
Апарати Planmeca ProMax 2D розроблені з можливістю подальшої модернізації. Модульна конструкція апаратів дозволяє легко додавати нові способи візуалізації. Якщо ви хочете оснастити 2D апарат до 3D, або додати опцію цефалометрії, Planmeca запропонує Вам готове рішення.
V-M DENTAL
+380673668752

Відмінити

  • Придбаю мікроскоп стоматологічний б/в Київ NaviStom

    Придбаю мікроскоп стоматологічний б/в Київ

    Дмитро • Київ
    Докладніше
VIP-оголошення