@{ a.name } Видалити
Виробники
Зразок!

Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.

З`явились питання?
Дзвоніть, все розповімо докладніше:
Пн-Пт 10:00 - 17:00Відмінити

Мікроскопи ALLTION AM-5000
Одеса

Мікроскопи ALLTION AM-5000 NaviStom
×
Мікроскопи ALLTION AM-5000
Одеса
Одеса
Сайт
Сайт PearlStom
570 15.12.2021
НОВИНКА 
 ALLTION AM-5000 - стоматологічний операційний мікроскоп з 6-ступеневим збільшенням. Вперше в мікроскопах серії ALLTION став доступний флуоресцентний режим.
1.Ключова особливість - мультимедійна система преміального рівня зі спеціальним програмним забезпеченням, вбудована у відносно невелику по розміру головну частину мікроскопа.
2.Лінзи мікроскопа виготовлені німецькою компанією Schott Оptical Glass, яка створює оптику вже 137 років.
3.Багатошарове антиблікове покриття лінз і апохроматична оптика забезпечують унікальну комбінацію чудових оптичних характеристик: природне перенесення кольорів, висока різкість зображення, широке поле огляду, оптимальний рівень контрастності.
4.ALLTION AM-5000 має модульну конструкцію, модернізація і дооснащення проводиться користувачем, без допомоги інженерів.
5.Освітлення об`єктабільше100 000 Люкс. Регульований розмір плями освітлення (максимальний, середній, мінімальний) і два типи кольорових фільтрів. Вбудований зелений і помаранчевий фільтри. Зелений фільтр потрібен для кращого розпізнавання кровоносних судин, наприклад, в кореневих каналах. Помаранчевий блокує ультрафіолетове випромінювання, запобігаючи передчасному затвердінню стоматологічних композитів.
6.Легке налаштування балансу та сили тертя в шарнірах за допомогою спеціальних ручок. В конструкції використані сучасні газові пружини, що виготовлені в Німеччині.
7.Всі дроти були заховані в балансуюче плече, що створює естетичний вигляд мікроскопу.
8.Корпус несучого важеля виготовлений з екологічно чистого PC матеріалу, який відрізняється більшою міцністю, ніж ABS, забезпечує довговічність, запобігає старінню і утворенню тріщин. Механічні частини всього мікроскопа в основному складаються з алюмінієвого сплаву 6061. Кабель живлення і кабель HDMI вбудовані в стійку, їх розетка змонтована на підставі.
За деталями телефонуйте Показати телефон
PearlStom
+380979404039, +380995111081

Відмінити

 • GOLD-L-M4 набіp накінечників (3 шт.), (Кут.Прям. Пневмомот) з внутр. під. вод NaviStom

  GOLD-L-M4 набіp накінечників (3 шт.), (Кут.Прям. Пневмомот) з внутр. під. вод

  4 388 грн
  $ 155.38 • € 137.51
  regard • Харків
  Докладніше
VIP-оголошення