KMM-2
@{ a.name } Видалити
Виробники
Зразок!

Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.

+38 (044) 573-97-73
+38 (067) 460-86-78
+38 (067) 547-44-77
Пн-Пт 10:00 - 17:00Відмінити

KaVo DENTAL HealOzone 2130C Прилад для озонової терапії карієсу
БУ
KaVo DENTAL HealOzone 2130C Прилад для озонової терапії карієсу NaviStom
KaVo DENTAL HealOzone 2130C Прилад для озонової терапії карієсу
БУ
42 555 грн
$ 1500 • € 1244.3
ТячівЗакарпатська обл.
Доставка по Україні
Сайт
Сайт V-M DENTAL
Facebook
Facebook
16 12.11.2020
Озонотерапія - найбільш дієвий метод знищення патогенної (шкідливою) мікрофлори в порожнині рота, застосовуваний при лікуванні карієсу та інших хвороб зубів і ясен. Особливо ефективним є застосування озону для лікування поверхневого і початкового карієсу, так як цей метод дозволяє уникнути свердління (видалення інфікованої тканини в зубі), а це, в свою чергу, допомагає зберегти цілісність зуба.

Озон надзвичайно потужний окислювач і швидко знезаражує поверхню зуба. Іншими словами - це дуже активна модифікація кисню (молекула містить три атома кисню). Вступаючи в реакцію з клітинами мікроорганізмів, озон руйнує оболонку бактерії і повністю знищує її. Завдяки цьому, озон є оптимальним засобом для стерилізації кореневих каналів, каріозних порожнин і лікування захворювань ясен (пародонтит).

Ми проводимо озонотерапию із застосуванням апарату KaVo HealOzone, який ефективний тим, що подача озону контролюється апаратом, а сам озон виробляється генератором, який знаходиться в апараті. Завдяки високій проникаючої здатності і активності озону досягається повна стерильність зуба.

Герметичність подачі озону за рахунок силіконового ковпачка або спеціальної насадки забезпечує точну подачу в уражену поверхню зуба. Озон - не викликає алергії і не подразнює слизову.

Застосування KaVo HealOzone на ранніх стадіях карієсу дозволяє не тільки зупинити його розвиток, а й уникнути пломбування незначних дефектів. Якщо обробити поверхню зуба перед установкою пломби озоном, ми зможемо виключити розвиток вторинного карієсу на кілька років. Власне цей факт і спонукав нас до написання статті. Так як ті пацієнти, яким ми обробляли зуби озоном перед установкою пломб не потребують заміни цих пломб близько 15 років.

Дія озону забезпечує тривалі і стійкі результати лікування, попереджаючи розвиток карієсу протягом тривалого часу. Після обробки озоном, зуб покривається зміцнює розчином, так званим редуктантом, який прискорює ремінералізацію і нормалізує РH (кислотно-лужний баланс).

Переваги проведення озонотерапії:
Абсолютна безболісність;
Відсутність травматичності;
Ніякої анестезії;
Швидкість виконання лікування.
Застосування озону дозволяє усунути ряд проблем зубів і порожнини рота:
Фіссурний, пришийковий і прикореневій карієс;
Пульпіт (запалення нерва зуба);
стоматити;
герпес;
Прибрати підвищену чутливість зубів.
Застосування озону ідеально підходить не тільки для лікування, але і для профілактики карієсу у дорослих, і дітей. Нарешті, застосування апарату KaVo HealOzone є ефективним методом лікування таких захворювань порожнини рота, як герпес і стоматит. При цьому, знищуючи хвороботворні бактерії віруси, озон впливає тільки на осередки інфекції, не зачіпаючи здорові тканини зубів, ясен і слизових поверхонь.
Стоматологічне та зуботехнічне обладнання з Європи в наявності та під замовлення!
V-M DENTAL
+380969556527
Детальніше
KaVo DENTAL HealOzone 2130C Прилад для озонової терапії карієсу NaviStom
KaVo DENTAL HealOzone 2130C Прилад для озонової терапії карієсу NaviStom
KaVo DENTAL HealOzone 2130C Прилад для озонової терапії карієсу NaviStom

Відмінити

 • РАДИОВИЗИОГРАФ REMEDI RSENSOR IODS-2401(SIZE1) ЮЖ.КОРЕЯ ЕСТЬ СЕРТИФИКАЦИЯ НА УКРАИНУ!!! РАСПРОДАЖА!!

  82 080 грн.
  $ 2893.2 • € 2400
  System Medicals • Харків
  Докладніше
VIP-оголошення