@{ a.name } Видалити
Виробники
Зразок!

Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.

З`явились питання?
Дзвоніть, все розповімо докладніше:
Пн-Пт 10:00 - 17:00Відмінити

Інтраоральний 3Д Сканер Стоматологічній Внутрішньоротовий Runyes 3DS 3.0
Оголошення деактивовано і можливо вже не актуальне!
Інтраоральний 3Д Сканер Стоматологічній Внутрішньоротовий Runyes 3DS 3.0 NaviStom
×
Інтраоральний 3Д Сканер Стоматологічній Внутрішньоротовий Runyes 3DS 3.0
245 500 грн
$ 5987.8 • € 5709.3
61 12.07.2024
Runyes 3DS 3.0 від компанії Runyes Medical - один із останніх інтраоральних сканерів, випущених на ринок.
Модель 3DS 3.0 є величезним поліпшенням порівняно з попередньою моделлю і повністю покращує всі аспекти свого попередника.

Runyes 3DS 3.0 – це нова рестайлінг модель внутрішньоротового 3Д сканера від Китайської компанії Ningbo Runyes Medical Instrument.
Цей сканер є одним із найдоступніших за ціною у світі, при цьому Runyes 3DS 3.0 є одним із найшвидших китайських сканерів, які ми тестували.
Китайські сканери дійсно наздогнали конкурентів за швидкістю сканування, а в деяких аспектах навіть перевершують за якістю сканування.

Швидкість сканування Runyes 3DS 3.0
Runyes 3DS 3.0 вражає! Не тому, що він швидкий, як це майже очікується зараз, 2024 року. А через те, наскільки значно покращено швидкість сканування порівняно з 3DS-сканером попереднього покоління. Навіть не порівняти, наскільки швидше цей сканер.
Повне сканування дуги за допомогою 3DS 3.0 виконується легко та швидко. За допомогою цього сканера можна легко виконати повне сканування за 30-35 секунд. Швидкість сканування в наші дні набагато менше залежить від самого сканера і переважно від оператора.

Програмне забезпечення та ШІ (штучний інтелект)
Програмне забезпечення спрощене, але виглядає сучасно та краще, ніж більшість програм для сканерів китайських компаній. Коли ви дивитесь на програмне забезпечення Runyes 3DS 3.0, ви можете сказати, що це компанія, яка вже якийсь час працює на ринку iOS і має великий досвід у CAD CAM.

Штучний інтелект, вбудований у програмне забезпечення, насправді дуже вражає. Він не тільки видаляє будь-які артефакти м`яких тканин, зафіксовані автоматично, але й повністю ігнорує язик та щоки, краще ніж більшість програм-сканерів, які ми бачили. Все це завдяки тому, що компанія використовує технологію AI Scan. Ви не зрозумієте, наскільки гарний ШІ, поки не відключити його за допомогою перемикача і не спробуєте сканувати без нього.


Підсумок поглибленого огляду сканера внутрішньоротового Runyes 3DS 3.0.

Ми вражені продуктивністю цього сканера з огляду на його доступність. Цей сканер нового покоління, безперечно, є одним із найкращих недорогих сканерів на ринку.

Цінові війни на ринку iOS устоялися, і якщо колись був такий приклад, то це сканер з гідним програмним забезпеченням, конструктором моделей, високою швидкістю сканування, відмінним штучним інтелектом — і все це за ціною, меншою за 10 000 доларів США.

Сканер працював дуже добре практично у всіх клінічних ситуаціях, із якими він стикався. Будь то квадрантне сканування або повна реабілітація рота, імплантати чи метали. Сканувалося все дуже добре.

Є деякі недоліки. Сканер робить багато речей правильно для інструменту для заміни відбитка, але, схоже, на деяких сканах він має не дуже високу деталізацію зображення. Це стає ще очевиднішим зі збільшенням масштабу. Однак це ніяк не вплинуло на точність сканування, це просто зображення, яке ви бачите на екрані.

Інша частина, яка нас вразила, – це програмне забезпечення. Програмне забезпечення сканера хоч і трохи просте, але працює добре та навіть має конструктор моделей! Компанія також спробувала не відставати від конкуренції за допомогою функцій звіту про стан здоров`я. Для недорогого варіанта цей сканер є найоптимальнішим вибором.


Технічні характеристики:

Модель продукту: 3DS 3.0
Розміри (Д х Ш х В): 240мм х 49.5мм х 30.5мм
Вага: 210 г
Розмір стандартного наконечника: 79мм х 19.7мм х 15.8мм
Розмір міні-наконечника: 80мм х 16мм х 11мм
Скануюча область (стандарт): 15мм х 15мм
Скануюча область (міні): 12мм х 12мм
Глибина сканування: 15мм
Автоклавування: до 100 циклів, при 121°C протягом 16 хвилин, при 134°C протягом 4 хвилин
Точність:10мкм
Швидкість сканування:
Одна дуга: 30 сек
Дві дуги з оклюзією: 90 сек
Калібрування: не потрібно
Формат файлов: STL, OBJ, PLY
Підключення: USB 3.0
МедТехника
+380994745921
ДетальнішеВідмінити

 • Панорамний рентген апарат Sirona Orthophos XG 2D NaviStom

  Панорамний рентген апарат Sirona Orthophos XG 2D

  267 050 грн
  $ 7000 • € 6404.08
  YurDental • Свалява
  Докладніше