KMM PLANMECA DAYS
@{ a.name } Видалити
Виробники
Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.
Ви сплачуєте один раз 500 грн і стаття назавжди залишиться у відповідній рубриці.
Також ми можемо написати статтю для Вас за 200 грн/1000 знаків з пробілами.

+38 (044) 573-97-73
+38 (067) 460-86-78
+38 (095) 867 83 68
Пн-Пт 10:00 - 17:00


Зразок

Імплантати з шестигранним з'єднанням MIS SEVEN
Імплантати з шестигранним з'єднанням MIS SEVEN NaviStom
Імплантати з шестигранним з'єднанням MIS SEVEN
2 809.45 грн
$ 115 • € 104.25
Київ
Сайт КОМПАНИЯ ДЕНТЕК ЛТД
1870 05.07.2019
Самонарізаючі імплантати MIS SEVEN з шестигранним з’єднанням спеціально розроблені для проведення операцій при різних типах кістки, є ідеальним для застосовування в кістковій тканині 3 та 4 типу. 

Титанові імплантати конічної форми призначені для одноетапових та двохетапових операцій. Їх геометричний дизайн включає подвійну компресійну різьбу (товщина ріжучого краю збільшується від апікальної частини імплантату до шийки по всій довжині тіла імплантату), три спіральних канали, що виходять з апекса, і мікрокільця на шийці імплантату. Всі імплантати імплантаційної системи MIS виготовлені з самого популярного в світі сплаву для хірургічної стоматології та імплантології Ti 6Al-4V ELI (GRADE 23), оброблені піскоструєм і протравлені кислотою відповідно до спеціального стандарту обробки поверхонь.

 Переваги імплантату Seven:

Подвійна різьба
Дизайн подвійної різьби Seven обумовлює контрольовану установку імплантату, створюючи при цьому помірну компресію кістки імплантного ложа, а також покращує контакт кістка-імплантат, прискорюючи процес остеоінтеграції і забезпечуючи довготривалий клінічний результат. Діаметр різьби збільшується від апекса до шийки імплантату, з кроком 2,40 мм

Конічна форма імплантату Seven
Імплантат Seven має конічну форму, що забезпечує вертикальну і горизонтальну конденсацію імплантного ложа при установці, для досягнення первинної стабільності імплантату.

Мікрокільця
Мікрокільця на шийці імплантату Seven значно збільшують площу контакту імплантату з кісткою в пришийковій області імплантного ложа, що в свою чергу виключає ризик резорбції кісткової тканини в кристальному відділі альвеолярного відростка.

Поверхня
Всі імплантати MIS оброблені по системі SLA. Шорсткість і мікродизайн поверхні утворюються в результаті піскоструминної обробки та кислотного травлення. Унікальна технологія обробки поверхні імплантатів MIS дозволила мільйонам пацієнтів і клініцистів отримати чудові результати остеоінтеграції при довготривалому клінічному успіху.

Внутрішній шестигранник 
Імплантати Seven мають з’єднання типу-внутрішній шестигранник, що обумовлює зручне позиціонування супраструктури, а також забезпечує високу і довготривалу естетику ортопедичної конструкції. Діаметр шестигранника становить 2,45 мм для імплантатів стандартної і широкої і 2,10 мм для вузької платформи.

Спіральні канали 
Три спіральні канали імплантату Seven, розташовані в його апікальної частини, забезпечують його самонарізні властивості, і роблять процедуру імплантації простою, контрольованою і безпечною.

Безпечний апекс
Імплантат Seven має безпечний і ріжучий апекс, що дозволяє проводити остаточне коректування напрямку імплантату при його встановленні.

Комплектація:
В подвійній стерильній упаковці постачається: імплантат, гвинт-заглушка, фінальне свердло.
КОМПАНИЯ ДЕНТЕК ЛТД
+380635780441, +380939304455
Імплантати з шестигранним з'єднанням MIS SEVEN NaviStom

Відмінити

SmartCORD
VIP-оголошення