DIPLOMAT DENTAL DAYS Фотоотчет
@{ a.name } Видалити
Виробники
Зразок!

Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.
Ви сплачуєте один раз 950 грн і стаття назавжди залишиться у відповідній рубриці.
Також ми можемо написати статтю для Вас за 200 грн/1000 знаків з пробілами.

+38 (044) 573-97-73
+38 (067) 460-86-78
+38 (095) 867 83 68
Пн-Пт 10:00 - 17:00Імплантат MIS C1 з конічним з'єднанням та унікальною комплектацією
Імплантат MIS C1 з конічним з'єднанням та унікальною комплектацією NaviStom
Імплантат MIS C1 з конічним з'єднанням та унікальною комплектацією
3 280.50 грн
$ 135 • € 122.18
Київ
Сайт КОМПАНИЯ ДЕНТЕК ЛТД
164 27.09.2019
Система імплантатів С1 характеризується інноваційним дизайном, який пропонує унікальне поєднання хірургічних та ортопедичних переваг, в тому числі диференційований дизайн різьби для забезпечення надзвичайної первинної стабільності в різних клінічних ситуаціях, перемикання плтформи та антиротаційне конічне з’єднання. Кожен імплантат С1 випускається в комплекті з одноразовою фінальною фрезою для забезпечення максимально безпечного і точного препарування ложа під імплантат.
Конічне з’єднання

До переваг імплантату С1 відноситься конічне антиротаційне з’єднання з шестигранним позіционером. Абсолютна фіксація імплантату і абатмента внаслідок конусного з’єднання мінімізує мікрорухливість, зберігаючи кісткову тканину.                

Перемикання платформи
Система імплантатів С1 розроблена із застосуванням принципу «перемикання платформи», який полягає в зміщенні з’єднання імплантату і абатмента в бік центральної осі імплантату, що дозволяє мінімізувати ризик резорбції кісткової тканини і забезпечує більший обсяг м’яких тканин.

Поверхня
Шорсткість і мікродизайн поверхні утворюються в результаті піскоструминної обробки та кислотного травлення. Унікальна технологія обробки поверхні імплантатів MIS дозволила мільйонам пацієнтів і клініцистів отримати чудові результати остеоінтеграції при довготривалому клінічному успіху. Механізм подвійної стабілізації (DSM). 

Конічна форма 
Конічна форма імплантату С1 створює помірну компресію кістки за допомогою корональної 2/3 свого тіла, забезпечуючи негайну механічну первинну стабільність, в той час, як апікальна 1/3 тіла імплантату призначена для забезпечення швидкого зростання нової кістки і мінімізації втрати стабільності протягом перших тижнів після проведення імплантації. Простір, що утворюється між витками різьби, є результатом диференціального методу препарування, який виключає компресію кістки в апікальній частині імплантату. В результаті формується ідеальне середовище для прискореного та сталого зростання кісткової тканини.

Подвійна різьба 
Дизайн подвійної різьби покращує контакт кістка-імплантат, прискорюючи процес остеоінтеграції і забезпечуючи довготривалий клінічний успіх. Крок різьби імплантату складає 1,5 мм. Самонарізна різьба і помірна компресія кісткової тканини забезпечують первинну стабільність імплантату.

Мікрокільця
Мікрокільця на шийці імплантату С1 значно збільшують площу контакту поверхні імплантату з кістковою тканиною (BIC), виключають ризик резорбції кістки в кристальній зоні.

Два спіральних канали та безпечний апекс
Заокруглений апекс імплантату С1 забеспечує високу точність та підвищує безпеку . Два ріжучих витки різьби в апікальній ділянці імплантату С1 забезпечують його самонарізні властивості, таким чином встановлення імплантату стає простішим, безпечнішим та швидшим.
КОМПАНИЯ ДЕНТЕК ЛТД
+380635780441, +380939304455
Імплантат MIS C1 з конічним з'єднанням та унікальною комплектацією NaviStom
Імплантат MIS C1 з конічним з'єднанням та унікальною комплектацією NaviStom
Імплантат MIS C1 з конічним з'єднанням та унікальною комплектацією NaviStom
Імплантат MIS C1 з конічним з'єднанням та унікальною комплектацією NaviStom

Відмінити

Профидент SHORTER
VIP-оголошення