SADAO SATO
@{ a.name } Видалити
Виробники
Зразок!

Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.
Ви сплачуєте один раз 950 грн і стаття назавжди залишиться у відповідній рубриці.
Також ми можемо написати статтю для Вас за 200 грн/1000 знаків з пробілами.

+38 (044) 573-97-73
+38 (067) 460-86-78
Пн-Пт 10:00 - 17:00Відмінити

Gendex Orthoralix 8500 DDE
Gendex Orthoralix 8500 DDE NaviStom
Gendex Orthoralix 8500 DDE
113 640 грн
$ 4000 • € 3648.15
СваляваЗакарпатська обл.
Доставка по Україні
Сайт Штефко Юрій
60 05.03.2020
Orthoralix 8500 DDE - панорамний Gendex нового покоління

Спираючись на успіх нагородженого Orthoralix 8500 DDE, Gendex із задоволенням представляє нове покоління панорамних систем рентгенографії. Новий Orthoralix 8500 DDE пропонує професіоналам більш високу продуктивність із інвестицією надзвичайної зручності. Такі функції, як фронтальний та бічний проекції банкоматів, подальше вдосконалення засобів для позиціонування пацієнта та нова технологія шарнірного руху KINEMAGIC (TM) роблять цю систему ідеальною для будь-якої стоматологічної практики.


Тож вітаємо нове покоління панорамних систем - тільки від Gendex!

Найсучасніша технологія

   * Артикульована кінематика та точне відтворення реальної морфології пацієнта
   * Моторизований телескопічний стовпчик, що робить монтаж системи надзвичайно компактним
   * Цифровий сенсор, заснований на технології CCD, набуває та відтворює зображення високої якості


Gendex Orthoralix 8500 DDE може похвалитися сучасним дизайном, який поєднує в собі надзвичайну функціональність і простоту використання з приємною, по-справжньому захоплюючою високотехнологічною естетикою, що не пройде для покращення вашого навчання. Зображення набуваються цифровим способом за допомогою CCD сенсора, який надає найновіша та найсучасніша технологія. Система має чотири проекції: панорамний для дорослих, дитячий панорамний, передній банкомат та бічний банкомат.


З новим 8500 DDE правильне розташування шару у фокусі стає можливим завдяки ексклюзивній технології зчленованого руху KINEMAGIC (TM). Ця функція виявлення морфології пацієнта точно пристосовує шар до упору на анатомічну область, що цікавить, забезпечення зображення з високим діагностичним вмістом, коли збільшення постійне для всього рентгенографічного зображення.


Чудова якість зображення
   * Останні алгоритми комп'ютерної обробки для чіткіших і чіткіших рентгенівських знімків
   * Найменше фокусне місце в галузі, розміром всього 0,4 мм, створює надто чіткі зображення
   * Техніка зчленованого руху KINEMAGIC гарантує постійне збільшення протягом всієї виставки


Правильно розташований пацієнт, Orthoralix 8500 DDE за допомогою багатомоторного руху моноблочного / сенсорного вузла здатний генерувати складні конкретні проекції для діагностичної мети, таким чином створюючи вірні та чіткі зображення всієї зубощелепно-лицьової області , Збільшення залишається постійним протягом всієї виставки, гарантуючи панорамні зображення, що характеризуються мінімальними рентгенографічними спотвореннями.


Зображення нового Orthoralix 8500 DDE чіткі та визначені також завдяки невеликому фокусному плямі рентгенівської трубки (лише 0,4 мм найменший у секторі). Використовуючи новітні алгоритми цифрової обробки зображень, застосовані до даних, що складають огляд цієї системи нового покоління, отримують рентгенограми, які точно відтворюють критичні анатомічні області пацієнта.


Простий у використанні - простий в інтеграції
   * Потрійне лазерне світло для максимальної точності позиціонування пацієнта
   * Інтегральне підключення до локальної мережі, що дозволяє отримувати доступ до зображень з будь-якого ПК, підключеного до мережі
   * Компактні розміри для мінімальних розмірів, ідеальні для будь-якого типу дослідження


Інтеграція у вашу студію - це вітер. Компактна конструкція з обмеженими розмірами та моторизована телескопічна колона дозволяють розміщувати Orthoralix 8500 DDE в будь-яку точку дослідження - навіть у критичних космічних умовах.


Завдяки зручному інтегрованому підключенню до локальної мережі, Orthoralix 8500 DDE підключається негайно до вашої мережі без необхідності встановлювати спеціальні контрольні карти. Це дозволяє миттєво отримувати доступ до зображень, придбаних з будь-якого комп’ютера в мережі, з істотною економією часу і, відповідно, підвищенням ефективності виробництва
Штефко Юрій
+380669008437
Gendex Orthoralix 8500 DDE NaviStom

Відмінити

KMM

VIP-оголошення

×
Робота на NaviStom