@{ a.name } Видалити
Виробники
Діюча стоматологічна практика\клініка, Івано-Франківськ NaviStom

Діюча стоматологічна практика\клініка, Івано-Франківськ

Архів
1 352 500 грн
$ 50000 • € 44055.37
177 14.02.2019
Стоматологічна практика\клініка в м.Івано-Франківську (не далеко від центру, 2 зупинки від вокзалу) поряд відділення банку, аптека, продовольчі магазини, паркінг. Клініка на 3 стомат.кабінети (готове нежитлове приміщення, перший поверх з двома окремими входами) Є все необхідне для роботи (стомат. обладнання, інструменти, матеріали і тд.)

У вартість входить:
- готове з ремонтом і комунікаціями нежитлове приміщення площею 90 М2 в довгостроковій оренді (доступна ціна з переоформленням).
- укомплектовані 3 стомат. кабінети з стомат. установкою SIGER 100, стільцями для лікаря та асистента, безтіньовий світильник (LED) робочого поля, фотополімеризатор, скелер, накінечники, меблі в кабінетах.
- комплектація робочого місця лікаря ендодонтиста (ендомотор, апекслокатор, плагер для гутаперчі і тд.)
- Стерилізаційне приміщення з стерилізатором "Витязь ГП 40", машина для миття інструменту, бокс для стерильних інструментів "Панмед"  та ін.
- додаткові приміщення: приймальня з стійкою реєстратури, комп'ютери, принтери, підключений термінал, приміщення для розміщення прицільного ренген-апарату, ортопантомографа чи КТ, 2 санвузли, приміщення для персоналу.

Кабінети забезпечені комунікаціями,електричним опаленням , 2 стац. телефонами, сигналізацією, інтернет з WI-FI. 

Наявні дозвільні документи та ліцензія на ФОП.

Клініка працює 25 років, в даному приміщенні 2 роки. Велика база клієнтів, комплектація персоналу: лікарі стоматологи, медсестри, адміністратор.

За бажанням можна виділити кабінет з окремим входом та приймальнею 14 + 12 М2 для лікарів-стоматологів (різної спеціалізації), зубних техніків та лікарів загальної практики, косметологів, масажистів.

Додаткова інформація за тел. 0508310945 \ 0730718154