KMM
@{ a.name } Видалити
Виробники
  • N
  • ...
  • Статті
  • Увага! Нові дати проведення International Dental Forum. Київ, 22 - 24 квітня 2020 ua:13322

Увага! Нові дати проведення International Dental Forum. Київ, 22 - 24 квітня 2020

11 березня, Кабінет міністрів України, МОЗ України, КМДА офіційно оголосили про введення протиепідеміологічного карантинного періоду в Україні, який буде діяти з ранку 12 березня до 3 квітня.

За 20 років існування компанія Прем'єр Експо жодного разу не переносила і не скасовувала свої виставки та конференції. Однак, ми щиро піклуємося про наших учасників, відвідувачів, партнерів і співробітників. І, діючи в їх інтересах і приймаючи будь-які рішення, ми керуємося принципами чесності і відкритості.

У зв'язку з цим повідомляємо:

Про перенесення IDF Міжнародного стоматологічного форуму на 22-24 квітня 2020 року.

Всі придбані вхідні квитки на виставку і попередні електронні реєстрації відвідувачів залишаються дійсними, і їх можна буде використовувати в дати перенесених заходів.

Найближчим часом ми підготуємо детальні інструкції для експонентів, відвідувачів, учасників заходів та чемпіонатів. Вони будуть розміщені на офіційному сайті компанії і сайтах виставок.

Місце проведення не змінюється - Київ, Міжнародний Виставковий Центр, керівництву якого ми дякуємо за розуміння, підтримку і оперативне рішення про надання нових дат.


#Реліз
International Dental Forum
281 13.03.2020

Profident Plus 2 in 1


×
Робота на NaviStom