KMM
@{ a.name } Видалити
Виробники
 • N
 • ...
 • Статті
 • ​Приєднуйтесь до Вайбер-групи стоматологічних пропозицій – «MedTex – Стомат оборудование»! ua:13286


​Приєднуйтесь до Вайбер-групи стоматологічних пропозицій – «MedTex – Стомат оборудование»!

Бажаєте швидко продавати та отримувати пропозиції з продажу стоматологічних інструментів, матеріалів, обладнання? Приєднуйтесь до Viber-групи «MedTex – Стомат оборудование»!

В першу чергу, це місце для пропозицій стоматологічних товарів, акцій, знижок, анонсів новинок, які учасники бачать одразу ж після вашої відправки.

По-друге, зручно для тих, хто шукає певний товар: приєднавшись до групи, вам, можливо, навіть не доведеться шукати продукцію по всім можливим сайтам виробників та продавців – достатньо лише залишити заявку і отримати повідомлення про наявність товару у когось з учасників або ж поради, де можна знайти потрібний продукт. Ви оціните цю можливість особливо тоді, коли матеріал, інструмент чи прилад вам потрібен терміново.

По-третє, це місце вільного спілкування між всіма учасниками, обговорення цікавих тем, обміну досвідом та інформацією про стоматологічні товари, проведення опитування.

По-четверте, коли ви хочете звернутись не до всіх учасників групи, а до конкретного продавця чи автора поста, ви можете відправити йому приватне повідомлення, яке побачить лише він. Якщо ви хочете відповісти на конкретну пропозицію у великій кількості повідомлень в стрічці чату, потрібно просто натиснути на неї, утримувати, а потім обрати «Відповісти». Всім буде зрозуміло, на яку саме пропозицію ви відреагували.

По-п’яте, якщо ж захочете в груповому чаті показати, що чиєсь повідомлення вам сподобалось, натисніть сердечко поряд з цим повідомленням. А якщо вам цікаво, хто прочитав і уподобав ваше повідомлення, натисніть своє повідомлення, утримуйте його, а потім оберіть «Подробиці». Так, ви побачите список учасників, які проглянули ваше повідомлення, а тих, кому сподобалась ваша інформація, впізнаєте по ліловому сердечку, що стоятиме біля імені учасника.

По-шосте, якщо ви хочете переглянути лише фотографії чи відеоролики з чату, не витрачаючи час на перелистування всіх текстових повідомлень, можете зайти в розділ «Інформація», далі «Мультимедія», і там проглядати всі зображення та відео, що були відправлені в групу, а також бачити, хто саме пропонував даний продукт.

По-сьоме, в нашій групі вже більше 2500 учасників і ця кількість продовжує зростати, тому вашу пропозицію чи запит з кожним днем бачать все більше і більше зацікавлених осіб!

Приєднуйтесь до групи «MedTex – Стомат оборудование» у Вайбер! Ласкаво просимо!


#Реліз
МедТех
1087 14.08.2019


 • ЛЕТНЯЯ АКЦИЯ!!! СКИДКА 7% на всю продукцию ПРОГРЕТ!!! КРЕДИТ! От официального представителя в Киеве!

  50 000 грн
  $ 1818.18 • € 1694.92
  СКАРБОДЕНТ • Київ
  Докладніше Details
×