KMM
@{ a.name } Видалити
Виробники
 • N
 • ...
 • Статті
 • - 50% знижки на розміщення оголошень під час карантину і статистика NaviStom за березень! ua:13333


- 50% знижки на розміщення оголошень під час карантину і статистика NaviStom за березень!

Друга половина березня безумовно внесла значні корективи в життя і роботу всіх, і наш сайт не став виключенням. Спочатку діти, а потім і дорослі опинились в карантині. Втім стоматології як медичні заклади в березні не підлягали обов`язковому закриттю і мали можливість на власний розсуд вирішувати – працювати чи ні. Редакція NaviStom поступово перейшла на роботу з дому бо, на жаль, співробітники не мають права пересуватись по місту громадським транспортом і, на щастя, вдома кожен підготувався і створив всі необхідні умови. Сайт працює, публікуємо статті і оголошення, спілкуємось з нашою аудиторією по телефону і в соцмережах.

А зараз пропонуємо вам порівняльний звіт по відвідуванню NaviStom у березні 2019 і 2020 років, який, можливо, допоможе обрати для публікації і реклами саме ті товари і послуги, які зараз користуються попитом.

Статистика Google AnalyticsРейтинг Google Analytics сторінок сайту за відвідуванністтю:

Популярні пошукові запити на сайті дивіться тут: https://navistom.com/searchlinks

Беріть до уваги дану інформацію, розміщуючи оголошення на сайті NaviStom, щоб не гаяти час, а ефективно продавати свої товари та послуги, адже хоч і не всі на карантині, проте всі в інтернеті…

І ще: ми розуміємо, в якій матеріальній і фінансовій скруті зараз всі опинилися і тому, щоб підтримати вас з 30 березня і до кінця карантину всім, хто користується знижками, будемо надавати 50%, замість 15%, за розміщення і просування оголошень на нашому сайті.

Ви також можете отримати звичні 100% кешбеку бонусами на свій рахунок на сайті.

Бажаємо всім міцного здоров’я, вдалих покупок і продажів на NaviStom!


#Навігатор Стоматології

889 30.03.2020


 • Neobone 75-126микрон 0,5гр. Синтетический костный материал

  1 084.10 грн
  $ 40.15 • € 37
  zp.neobone • Запоріжжя
  Докладно Details
×
iPoster.ua - оголошення Apple
×