@{ a.name } Видалити
Виробники
Зразок!

Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.

З`явились питання?
Дзвоніть, все розповімо докладніше:
Пн-Пт 10:00 - 17:00Відмінити

Автоклав MELAG Vacuquick 14-B (Німеччина)
БУ
Автоклав MELAG Vacuquick 14-B (Німеччина) NaviStom
×
Автоклав MELAG Vacuquick 14-B (Німеччина)
БУ
58 380 грн
$ 1530.28 • € 1400
ТячівЗакарпатська обл.
Сайт
Сайт V-M DENTAL
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
2 19.06.2024
Автоклави Vacuquick обслуговуються `інтуїтивно`: Вся інформація про автоклаві, а також про хід програми відображається на графічному дисплеї (8 cм в ширину x 6 см у висоту). Це дозволяє уникнути помилок в роботі.

Vacuquick 13-B- це `автономний` автоклав з вбудованим баком для зберігання води і запатентованою системою охолодження повітря, готовий до експлуатації без попередніх монтажних робіт. Vacuquick 13-B поставляється з зовнішнім резервуаром для використаної води


Vacuquick 13-B і Vacuquick 14-B є автоклавами `класу B` і отже відповідаютьнайсуворішим вимогам європейського стандарту EN 13060. Стерилізується чи інструмент в упаковці, або неупакований матеріал, стерилізація завжди проводиться з максимальною надійністю. Завдяки своїм компактним розмірам автоклави Vacuquick преміум-класу можуть встановлюватися і в ніші старих вбудованих шаф, так що тепер в клініках на звичному місці можуть виявитися автоклави класу `В`.

Необхідна документування циклів стерилізації виконується через вбудований послідовний інтерфейс. Дані можна зберігати безпосередньо в мережі клініки. Також можна роздруковувати їх за допомогою принтера для протоколів MELAprint 42 або зберігати на картах MELAflash CF Card. Протоколи стерилізації можна читати на будь-якому комп`ютері з допомогою MELAflash CF Card reader.

Контроль партій завантаження можна дуже легко і без особливих витрат проводити за допомогою тесту на Helix на спеціалізованому пристрої MELAcontrol. Документація на видачу інструменту оформляється системою MELAdoc, що дозволяє друкувати листи документації та MELAdoc label printer, які друкують етикетки 

Для оптимального завантаження камери Vacuquick поставляється з власниками для 4 літаків або 2 полулотков-касет. Також можна замовити різні стерилізаційні контейнери. Два контейнера 17K вставляються в камеру Vacuquick.
V-MDental 2016
Все пропоноване нами обладнання пройшло багаторазові технічні перевірки та випробування. Всі деталі, які потребували заміни - булі замінені.

Для повної впевненості, перед продажем устаткування проводитися додаткова перевірка технічного стану та випробування. VM-Dental пропонує широкий вибір Б/В та нового стоматологічного та зуботехнічного обладнання з Європи, у нас ви зможете знайти обладнання відомих Європейських та світових виробників таких як: OMS, KAVO, SIRONA, PLANMECA, DIPLOMAT, A-DEC, STERN WEBER, CHIRANA, CASTELINI, DURR DENTAL, ANTHOS, NSK, ECOM, CATTANI, BIEN AIR, ACTEON, FARO, MECTRON, MELAG, MOCOM, VDW, SCICAN та багато інших.

Також на стоматологічні установки і автоклави надаємо гарантію і сервісне обслуговування. Що стосується виконання замовлень ми завжди підлаштовуємося під графік і побажання наших клієнтів.
V-M DENTAL
+380673668752

Відмінити

 • Томограф Sirona Galileos 15x15 NaviStom

  Томограф Sirona Galileos 15x15

  782 075 грн
  $ 20500 • € 18754.8
  YurDental • Свалява
  Докладніше
VIP-оголошення