@{ a.name } Видалити
Виробники
Зразок!

Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.

З`явились питання?
Дзвоніть, все розповімо докладніше:
Пн-Пт 10:00 - 17:00Відмінити

Автоклав MELAG VACUKLAV 44-B (Німеччина)
БУ
Автоклав MELAG VACUKLAV 44-B (Німеччина) NaviStom
×
Автоклав MELAG VACUKLAV 44-B (Німеччина)
БУ
96 952.50 грн
$ 2541.35 • € 2325
ТячівЗакарпатська обл.
Сайт
Сайт V-M DENTAL
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
1 17.07.2024
Автоклав Vacuklav 44 B
Паровий стерилізатор з необхідністю підключення до лінії подачі води

Глибина камери: 45 cм, обсяг 22 літри.

Основні переваги і характеристики

Наконечники для інструменту, що стерилізуються без упаковки, можна виймати з автоклава вже через 10 хвилин роботи в прискореною програмою з фракціонованим попередніми вакуумом, включаючи час сушіння, а наконечники в упаковці - вже через 17 хвилин.

Документація оформляється на вибір або за допомогою MELAflash CF Card, безпосередньо в мережі, або за допомогою принтера MELAprint 42.
Дуже великий графічний дисплей робить управління зручним і дає додаткові рекомендації та інформацію.
Автоклав Vacuklav 44 B працює за принципом фракціонованого попереднього вакууму і відповідає вимогам європейського стандарту EN 13060 до автоклавів класу `В`. Глибокий вакуум створюється надзвичайно потужним електричним вакуум-насосом. Глибокий залишковий вакуум забезпечує оптимальну сушку упакованого матеріалу і великої кількості текстилю в упаковці, а також пористих виробів.

Автоклав Vacuklav 44 B підключається через систему водопідготовки MELAdem 40 або MELAdem 47 до живлячої трубопроводу і сливу. Частина водопровідної води обробляється і використовується для отримання пари, інша частина використовується для охолодження вакуум-насоса.

Для автоклавів преміум-класу загальний час стерилізації 5 кг інструменту в упаковці по універсальної програмою становить близько 20 хвилин (включаючи сушку). Це означає, що економиться до 50% часу в порівнянні з більшістю інших автоклавів класу `В`! Інструмент, що потребується терміново, можна простерилізувати всього за 10 хвилин (включаючи сушку) за допомогою багаторазового вакуумної обробки. Така економія часу означає і економію коштів, так як скорочення робочого часу - це і більш швидкий оборот і, отже, зниження вартості інструмента в медичній практиці.

Обслуговування автоклавів преміум-класу дуже нескладне і проводиться `інтуїтивно`. Будь-яка інформація при роботі з програмою стерилізації детально зображається на великому графічному дисплеї (12cм в ширину x 9cm в висоту) автоклава. Крім того, керівництво по експлуатації Пристрій підтримує в пам`яті сучасної електроніки, так що інструкції по експлуатації автоклава в будь-який момент можна показати на екрані. Це дозволяє уникнути помилок в роботі.


Заслужив безліч похвал дизайн створює позитивний настрій при роботі з автоклавом при стерилізації інструменту, а електричне блокування дверей спрощує процес роботи і надійно утримує двері. Догляд, підготовка до роботи і стерилізація інструментів за допомогою автоклавів преміум-класу, стають простими і приємними.

Технічні характеристики

Зовнішні розміри:

ширина: 46cм
висота (вкл. дисплей): 56cм
глибина: 68 см
Камера: 25 x 45 cм

Ємність: 22 літри

лоток:

ширина: 19cм
глибина: 29 см
висота: 2cм,
Вага: 59 кг
Електроживлення: 230 В / 50 Гц / 3,400 Вт.
V-M DENTAL
+380673668752

Відмінити

 • Оренда стоматологічного кабінету Київ Центр NaviStom

  Оренда стоматологічного кабінету Київ Центр

  1 100 грн
  $ 28.83 • € 26.38
  Ілля • Київ
  Докладніше
VIP-оголошення