@{ a.name } Видалити
Виробники
Зразок!

Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.

З`явились питання?
Дзвоніть, все розповімо докладніше:
Пн-Пт 10:00 - 17:00Відмінити

Автоклав MELAG VACUKLAV 40-B+ (Німеччина)
БУ
Автоклав MELAG VACUKLAV 40-B+ (Німеччина) NaviStom
×
Автоклав MELAG VACUKLAV 40-B+ (Німеччина)
БУ
95 910 грн
$ 2514.02 • € 2300
ТячівЗакарпатська обл.
Сайт
Сайт V-M DENTAL
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
3 17.07.2024
Ідеальний і зручний для всіх випадків застосування лікарями і стоматологами, які хочуть стерилізувати упакований інструмент за допомогою програми Quick-Program B всього за 17 хвилин, а неупакований інструмент - всього за 10 хвилин. У кожному разі це досягається за допомогою фракційного попереднього вакуумування і сушіння.

Революційно нова концепція роботи забезпечує просте інтуїтивне управління з допомогою кольорового сенсорного дисплея великого розміру. Програми можна знайте і вибрати легко і швидко, що допомагає уникнути помилок і забезпечує простоту документування.

Особливою інновацією є вже вбудоване в автоклави програмне забезпечення для випуску, маркування і відстеження стерильного інструменту. Практикуючі лікарі і стоматологи високо оцінили цю додаткову опцію, яка підвищує безпеку без збільшення вартості.

Завдяки інноваційному водяному охолодженню за допомогою водокільцевого вакуумного насоса, горизонтальний автоклав Vacuklav 40 B + є еталоном не тільки швидкості роботи і простоти обслуговування, але і якості і надійності.

Забезпечення якості через відстеження обороту інструментів:
Можливість відстеження інструментів, використовуваних для пацієнта після стерилізації, ще не стало офіційною вимогою. Проте, така можливість вже є важливою рисою заснованого на практиці забезпечення якості. Наші автоклави Преміум-Плюс-Класу дозволяють відстежити інструменти протягом декількох секунд без додаткових комп`ютерних технологій або спеціальних програм.

Vacuklav і MELAdem: захист інструментів, економія грошей і часу.
Економія часу і грошей - відсутність необхідності замовляти, транспортувати, зберігати і заливати дистильовану воду. Замість цього просто підключіть Vacuklav до модулю обробки води MELAdem 40 або MELAdem 47. Якщо автоклав розташований поблизу від системи водопостачання та каналізації, Ви можете використовувати не тільки функції автоматичного наповнення і дозування, але також функцію автоматичного дренажу демінералізованої води. MELAdem 40 працює за принципом іонного обміну. У MELAdem 47 використовується принцип зворотного осмосу. MELAdem 47 особливо підходить для робіт, що вимагають великої кількості демінералізованої води, наприклад, при великому числі процедур стерилізації за один день. Для захисту інструментів всі автоклави обладнані не тільки високопродуктивними температурними датчиками, а й інтегрованою системою вимірювання якості води, яка висвічує попереджувальні сигнали при спробі використання води поганої якості. Vacuklav і MELAdem: захист інструментів.

V-MDental 2016
Все пропоноване нами обладнання пройшло багаторазові технічні перевірки та випробування. Всі деталі, які потребували заміни - булі замінені.

Для повної впевненості, перед продажем устаткування проводитися додаткова перевірка технічного стану та випробування. VM-Dental пропонує широкий вибір Б/В та нового стоматологічного та зуботехнічного обладнання з Європи, у нас ви зможете знайти обладнання відомих Європейських та світових виробників таких як: OMS, KAVO, SIRONA, PLANMECA, DIPLOMAT, A-DEC, STERN WEBER, CHIRANA, CASTELINI, DURR DENTAL, ANTHOS, NSK, ECOM, CATTANI, BIEN AIR, ACTEON, FARO, MECTRON, MELAG, MOCOM, VDW, SCICAN та багато інших.

Також на стоматологічні установки і автоклави надаємо гарантію і сервісне обслуговування. Що стосується виконання замовлень ми завжди підлаштовуємося під графік і побажання наших клієнтів.
V-M DENTAL
+380673668752

Відмінити

 • Фізіодиспенсер NSK Surgic PRO NaviStom

  Фізіодиспенсер NSK Surgic PRO

  72 485 грн
  $ 1900 • € 1738.25
  YurDental • Свалява
  Докладніше
VIP-оголошення