@{ a.name } Видалити
Виробники
Зразок!

Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.

З`явились питання?
Дзвоніть, все розповімо докладніше:
Пн-Пт 10:00 - 17:00Відмінити

Автоклав Melag Melaquick 12+p
БУ
Автоклав Melag Melaquick 12+p NaviStom
×
Автоклав Melag Melaquick 12+p
БУ
66 720 грн
$ 1748.89 • € 1600
ТячівЗакарпатська обл.
Сайт
Сайт V-M DENTAL
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
3 18.07.2024
MELAquick 12+ Автоклав Melag

Компактний. Швидкодіючий. Потужний.

Цей швидкодіючий автоклав допомагає заощаджувати час та гроші за допомогою процедури стерилізації наконечників, що відповідає стандартам гігієни. Наконечники, профілактичні та інші необхідні лікарські інструменти (довжиною до 20 см) можна простерилізувати між прийомом пацієнтів лише за 7 хвилин. В автоклаві є три програми Класу S: всі вони відповідають Європейському стандарту EN 13060. Для стерилізації стоматологічних наконечників потрібне не тільки якісне видалення повітря; для цього також дуже важлива ефективна сушіння, яка здійснюється за допомогою підключення MELAquick 12+ до лінії подачі стисненого повітря. 

Використання MELAquick 12+ - це ідеальна альтернатива стерилізації наконечників у звичайному автоклаві зі стандартним тривалим циклом роботи. Для MELAquick 12+, при його розмірі 20,5 х 45 см (ширина х глибина), потрібно дійсно набагато менше місця для розміщення, ніж для інших автоклавів, забезпечуючи швидку стерилізацію до 12 наконечників. Короткий час робочого циклу гарантує постійну гігієну в кабінеті без придбання додаткових додаткових наконечників. Багато можливостей для документування, маркування та контролю простерилізованих інструментів, характерні для автоклавів MELAG класу Профі та Преміум, також доступні і в MELAquick 12+. До них відносяться пристрій запису на картку пам`яті MELAflash, MELAnet Box для підключення до мережі, а також контроль і маркування інструментів за допомогою MELAsoft.

Потрібна подача стисненого повітря
Камера: висота 20 см, 9 см, об`єм 1,4 л.

V-MDental 2016
Все пропоноване нами обладнання пройшло багаторазові технічні перевірки та випробування. Всі деталі, які потребували заміни - булі замінені.

Для повної впевненості, перед продажем устаткування проводитися додаткова перевірка технічного стану та випробування. VM-Dental пропонує широкий вибір Б/В та нового стоматологічного та зуботехнічного обладнання з Європи, у нас ви зможете знайти обладнання відомих Європейських та світових виробників таких як: OMS, KAVO, SIRONA, PLANMECA, DIPLOMAT, A-DEC, STERN WEBER, CHIRANA, CASTELINI, DURR DENTAL, ANTHOS, NSK, ECOM, CATTANI, BIEN AIR, ACTEON, FARO, MECTRON, MELAG, MOCOM, VDW, SCICAN та багато інших.

Також на стоматологічні установки і автоклави надаємо гарантію і сервісне обслуговування. Що стосується виконання замовлень ми завжди підлаштовуємося під графік і побажання наших клієнтів.
V-M DENTAL
+380673668752

Відмінити

 • Стоматологічний мікроскоп Global NaviStom

  Стоматологічний мікроскоп Global

  324 275 грн
  $ 8500 • € 7776.38
  YurDental • Свалява
  Докладніше
VIP-оголошення