@{ a.name } Видалити
Виробники
Зразок!

Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.

З`явились питання?
Дзвоніть, все розповімо докладніше:
Пн-Пт 10:00 - 17:00Відмінити

Автоклав Melag 23-B+
БУ
Автоклав Melag 23-B+ NaviStom
×
Автоклав Melag 23-B+
БУ
104 250 грн
$ 2732.63 • € 2500
ТячівЗакарпатська обл.
Сайт
Сайт V-M DENTAL
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
3 20.07.2024
Стоматологічний автоклав Melag 23-B+

Vacuklav 23 B+ Автоклав Melag

Універсальний автоклав: багато місця для Ваших інструментів

При такому ж технічному оснащенні, що і Vacuklav 31 B +, автоклава класу `В` Vacuklav 23 B + має більше корисного простору, так як він оснащений збільшеною робочою камерою (45 см, об`єм 22 літри). Таким чином, можна безпечно стерилізувати набори довших інструментів. Завдяки запатентованій системі повітряного охолодження Vacuklav 23 B + є дійсно автономним автоклавом. Для його експлуатації потрібно лише підключення до електромережі. Потужний вакуумний насос і ефективний паровий генератор забезпечують короткий час циклу стерилізації: при використанні Швидкої програми `B` простий упакований пустотілий інструмент можна витягти з автоклава вже через 40 хвилин.Вбудований контроль подачі води і електронне управління Vacuklav 23 B + дозволяють уникнути помилок в роботі і забезпечити високоякісну стерилізацію і максимально дбайливе поводження з Вашими інструментами.

Розміри камери: глибина 45 см, 25 см, 23 літра.

V-MDental 2016
Все пропоноване нами обладнання пройшло багаторазові технічні перевірки та випробування. Всі деталі, які потребували заміни - булі замінені.

Для повної впевненості, перед продажем устаткування проводитися додаткова перевірка технічного стану та випробування. VM-Dental пропонує широкий вибір Б/В та нового стоматологічного та зуботехнічного обладнання з Європи, у нас ви зможете знайти обладнання відомих Європейських та світових виробників таких як: OMS, KAVO, SIRONA, PLANMECA, DIPLOMAT, A-DEC, STERN WEBER, CHIRANA, CASTELINI, DURR DENTAL, ANTHOS, NSK, ECOM, CATTANI, BIEN AIR, ACTEON, FARO, MECTRON, MELAG, MOCOM, VDW, SCICAN та багато інших.

Також на стоматологічні установки і автоклави надаємо гарантію і сервісне обслуговування. Що стосується виконання замовлень ми завжди підлаштовуємося під графік і побажання наших клієнтів.

Більш детальніше : https://v-mdental.com.ua/
V-M DENTAL
+380673668752

Відмінити

 • Рентген MC RAY 2 + Візіограф Dental sensor H1 NaviStom

  Рентген MC RAY 2 + Візіограф Dental sensor H1

  78 090 грн
  $ 1900 • € 1762.75
  Highmedicaltechnology • Харків
  Докладніше
VIP-оголошення