@{ a.name } Видалити
Виробники
Зразок!

Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.

З`явились питання?
Дзвоніть, все розповімо докладніше:
Пн-Пт 10:00 - 17:00Відмінити

Автоклав для очищення змащення і стерилізації наконечників і турбін Sirona DAC UNIVERSAL
БУ
Автоклав для очищення змащення і стерилізації наконечників і турбін Sirona DAC UNIVERSAL NaviStom
×
Автоклав для очищення змащення і стерилізації наконечників і турбін Sirona DAC UNIVERSAL
БУ
85 485 грн
$ 2240.76 • € 2050
ТячівЗакарпатська обл.
Сайт
Сайт V-M DENTAL
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
5 18.07.2024
Надійний, ефективний і економічний апарат для очищення, виконує всі необхідні операції по забезпеченню належної гігієни інструментів лише за 1 цикл роботи. Автоклав DAC Універсальний дозволяє проводити автоматичне ополіскування, струминну промивання, мастило і стерилізацію турбін, прямих і кутових наконечників. Протягом приблизно 12 хвилин 6 інструментів можуть бути промиті, очищені, змазані і стерилізовані, і повністю підготовлено до повторного використання в клініці після охолодження.

Всі завдання з очищення, стерилізації, змащення і сушці інструментів цей апарат виконує в повністю автоматичному режимі. Це надійний і простий спосіб виключити потенційні ризики, пов`язані з неправильним використанням інструментарію, і при цьому досягти високого ступеня його очищення.


V-MDental 2016
Все пропоноване нами обладнання пройшло багаторазові технічні перевірки та випробування. Всі деталі, які потребували заміни - булі замінені.

Для повної впевненості, перед продажем устаткування проводитися додаткова перевірка технічного стану та випробування. VM-Dental пропонує широкий вибір Б/В та нового стоматологічного та зуботехнічного обладнання з Європи, у нас ви зможете знайти обладнання відомих Європейських та світових виробників таких як: OMS, KAVO, SIRONA, PLANMECA, DIPLOMAT, A-DEC, STERN WEBER, CHIRANA, CASTELINI, DURR DENTAL, ANTHOS, NSK, ECOM, CATTANI, BIEN AIR, ACTEON, FARO, MECTRON, MELAG, MOCOM, VDW, SCICAN та багато інших.

Також на стоматологічні установки і автоклави надаємо гарантію і сервісне обслуговування. Що стосується виконання замовлень ми завжди підлаштовуємося під графік і побажання наших клієнтів.
V-M DENTAL
+380673668752

Відмінити

 • Оренда стоматологічного кабінету Київ Центр NaviStom

  Оренда стоматологічного кабінету Київ Центр

  1 100 грн
  $ 28.83 • € 26.38
  Ілля • Київ
  Докладніше