@{ a.name } Видалити
Виробники
Зразок!

Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.

З`явились питання?
Дзвоніть, все розповімо докладніше:
Пн-Пт 10:00 - 17:00Відмінити

Апарат для догляду за наконечниками від японського виробника NSK iCare+
БУ
Апарат для догляду за наконечниками від японського виробника NSK iCare+ NaviStom
×
Апарат для догляду за наконечниками від японського виробника NSK iCare+
БУ
1 500 грн
$ 39.32 • € 35.97
ТячівЗакарпатська обл.
Сайт
Сайт V-M DENTAL
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
8 13.07.2024
Опис iCare Type C3 (NSK) Система автоматичного змащення та чищення наконечників

Японська компанія NSK спеціалізується на розробках та створенні унікального високотехнологічного обладнання та ротаційного інструменту, що використовується у сучасній стоматології. 

Агрегат важить 6,5 кг. Працює від побутової електромережі, напругою 110-220 В (регульований адаптер живлення). Задля більшої роботи установки необхідно забезпечити подачу стиснутих повітряних мас під тиском від 0,5 до 0,6 МПа. З цією метою використовується 4-х канальний роз`єм Midwest.

З метою досягнення максимального ефекту при чищенні/мастилі наконечників цю процедуру було автоматизовано. Тепер користувачеві достатньо вибрати необхідний режим та натиснути кілька кнопок на панелі завдань. Внаслідок цього очищення шестерень та внутрішніх поверхонь інструменту проходить з максимальним ефектом. 

Користувачеві необхідно знати, які встановлені програми об`єму масла, що впорскується, використовуються для низькошвидкісних наконечників, а які для високошвидкісних. Також передбачено опцію повного очищення від забруднень цангового механізму. Також є спеціальний фільтр, що забезпечує адсорбцію розчину, що проникає в голівку стоматологічного наконечника. У роботі використовується технічна олія iCare.

Для очищення самої системи в її корпусі передбачено передню кришку: вона від`єднується і забезпечує легкий доступ до всієї внутрішньої частини апарату.

Система iCare обладнана містким баком на 1,2 л для мастила. Місткість вміщує цілу каністру (1 л) з маслом, що дозволяє оператору рідше відволікатися від іншої роботи доливати витратний матеріал у систему агрегату. А для того, щоб процедура заповнення масляного бака проходила швидко, акуратно і максимально просто, конструкцією передбачені спеціальні вирви (входять до комплектації).

Перший етап роботи приладу – мастило, другий – продування повітрям. 

Продування наконечника стиснутими повітряними масами здійснюється в одному з трьох режимів, що відрізняються між собою тривалістю процедури.

V-MDental 2016
Все пропоноване нами обладнання пройшло багаторазові технічні перевірки та випробування. Всі деталі, які потребували заміни - булі замінені.

Для повної впевненості, перед продажем устаткування проводитися додаткова перевірка технічного стану та випробування. VM-Dental пропонує широкий вибір Б/В та нового стоматологічного та зуботехнічного обладнання з Європи, у нас ви зможете знайти обладнання відомих Європейських та світових виробників таких як: OMS, KAVO, SIRONA, PLANMECA, DIPLOMAT, A-DEC, STERN WEBER, CHIRANA, CASTELINI, DURR DENTAL, ANTHOS, NSK, ECOM, CATTANI, BIEN AIR, ACTEON, FARO, MECTRON, MELAG, MOCOM, VDW, SCICAN та багато інших.

Також на стоматологічні установки і автоклави надаємо гарантію і сервісне обслуговування. Що стосується виконання замовлень ми завжди підлаштовуємося під графік і побажання наших клієнтів.

Більш детальніше : https://v-mdental.com.ua/
V-M DENTAL
+380673668752

Відмінити

 • Стоматологічна установка Planmeca Sovereign NaviStom

  Стоматологічна установка Planmeca Sovereign

  34 965 грн
  $ 852.8 • € 777
  M-DENTAL • Дрогобич
  Докладніше