KMM CRUISE
@{ a.name } Видалити
Виробники
Зразок!

Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.

З`явились питання?
Дзвоніть, все розповімо докладніше:
Пн-Пт 10:00 - 17:00Відмінити

Антимікробна фотодинамічна лазерна система HELBO
БУ
Антимікробна фотодинамічна лазерна система HELBO NaviStom
×
Антимікробна фотодинамічна лазерна система HELBO
БУ
31 250 грн
$ 1171.29 • € 1000
ТячівЗакарпатська обл.
Сайт
Сайт V-M DENTAL
Facebook
Facebook
12 16.09.2021
Антимікробна фотодинамічна терапія HELBO Photodynamic Systems
1. Що таке біоплівка?

Біоплівка - це створена бактеріями самими для себе природне середовище проживання.

Патогенні бактерії та їх життєдіяльність - це головна причина невдач в стоматологи!

Їх надійна середовище проживання в біоплівки і це було представлено в безлічі різноманітних досліджень. Феномен, відомий як "Кворум чутливості", дозволяє бактеріям здійснювати комунікацію між собою, координувати свою життєдіяльність і навіть прямо впливати на господаря, тобто людський організм, в якому вони живуть. Чим старше біоплівка, тим більше резистентні бактерії вона містить. Механічного очищення зубів і полоскання розчинами не достатньо, щоб знищити бактерії в біоплівки, і навіть потужні антибіотики рідко призводять до остаточного успіху, але можуть замість цього викликати зворотний ефект, взаємодія з іншими медикаментами і ризик підвищення резистентності бактерій. Патогенні бактерії здатні викликати безліч різноманітних захворювань порожнини рота:

• пародонтиту та періімплантіта

• Ендодонтіти

• Карієс

• альвеоліти після екстракції зубів

• Остеонекроз, наприклад, внаслідок лікування біфосфонати

• Погіршення загоєння після операції резекції верхівки кореня (WSR)

• Залишковий остеомієліт (порушення загоєння після установки протеза, особливо при безпосередній імплантації).

2. Чого можна досягти із застосуванням HELBO-терапії в якості сучасного альтернативного методу лікування?

HELBO-терапія здатна запропонувати паціетнам дуже швидке одужання запальних процесів та інфекцій або захистити їх від порушень загоєння ран. Світлове випромінювання лазера HELBOTheralite також прискорює процеси загоєння і має науково доведеним знеболюючим ефектом. Лікування може легко інтегруватися з медичної концепцією фірми bredent: "відсутність проміжків», «повне залучення» і «регенерація» .HELBO

3. Як фактично діє HELBO-терапія?

Концепція лікування заснована на маркуванні бактерійної оболонки із застосуванням світлочутливих фарбувальних молекул, які дифундують з фотосенсибілізатора HELBOBlue в біоплівки. Потім молекули барвника активуються за допомогою світла лазера і передають свою енергію в локальний кисень. Так виходить високо-агресивний синглетний (атомарний) кисень, який руйнує понад 99% бактерій в біоплівки. Такий ефективності неможливо досягти звичайними методиками лікування.

4. Які існують показання до застосування HELBO-терапії?

Пародонтити і періімплантіта:

HELBO-терапію можна застосовувати як на початкових етапах лікування, так і в процесі підтримуючої терапії. Результати досліджень свідчать про те, що ця методика лікування сприяє зменшенню запалення, поліпшення загоєння і зменшення глибини зондування.

хірургія:

За допомогою фарбування біоплівки із застосуванням фотосенсибілізатора HELBO, під час операції можна побачити контамінацію, викликану біоплівкою, на кістки, м'яких тканинах, зубах а також поверхні протезів і вона віддаляється за допомогою лазерного випромінювання. Результатом застосування даної методики стає успішна регенерація і загоєння.

Ендодонтія:

Незважаючи на механічну очистку і хімічну дезінфекцію перед закриттям кореневого каналу, бактерії залишаються в каналі, дентинних канальцях і дельті апекса. За допомогою HELBO-терапії, кількість бактерій, навіть знаходяться глибоко всередині дентинних канальців і в області апікальної кістки (резекція верхівки кореня) може бути зменшено.

Лікування карієсу:

При лікуванні глибокого карієсу, дно порожнини поблизу пульпи очищається точковим способом для зупинки розвитку каріозного процесу і запобігання запалення пульпи. Це особливо важливо при лікуванні дітей, завдяки аналгезуючій впливу лазерного світла. Таке лікування можна застосовувати навіть в разі початкового карієсу, наприклад, в процесі ортопедичного лікування на верхній щелепі.

5. Як застосовується HELBO- терапія?

Дана методика лікування застосовується на 4 основні етапи:

1 етап:

Професійна гігієна або препарування за допомогою звичайних методик. Видалення каменя і бляшки або інфікованої тканини.

2 етап:

Аплікація світлочутливого фотосенсибілізатора HELBO Blue. Дифузія молекул барвника в біоплівки, фарбування і підвищення чутливості мікроорганізмів. Молекули барвника прикріплюються до мембрани бактерії.

3 етап:

Ополіскування і аспірація надлишків HELBO Blue. Перевірка залишкового забруднення, якщо необхідно - додаткове очищення і ополіскування.

Залишки світло-інгібіруемого барвника видалені, а прикріплені активні молекули барвника розчину залишаються в біоплівки.
4 етап:

Експозиція на світло за допомогою лазера HELBOTheraLite і зонда для вимірювання глибини кишень / ендоскопічного зонда HELBO 3D Pocket / Endo Probe або світлового зонда HELBO 2D Spot Probe. Світлова енергія передається і молекули стимулюються з утворенням локального кисню. В результаті окислення ліпідної ланцюжка на мембрані бактерії мікроорганізми руйнуються. Здорова тканина не пофарбована і тому залишається неушкодженою.

6. Що потрібно, щоб почати застосовуват
V-M DENTAL
+380969556527
ДетальнішеВідмінити

 • Симуляційний тренінг по створенню хірургічних шаблонів в програмі RealGuide NaviStom

  Симуляційний тренінг по створенню хірургічних шаблонів в програмі RealGuide

  calendar calendar 6 жовтня 2021
  location location Київ
  5 937.50 грн
  $ 222.54 • € 190
  Perio Art Academy • Київ
  Докладніше
VIP-оголошення