Стоматологічна виставка «Дентал-УКРАЇНА 2016» та стоматологічний Форум у Львові. Пост-реліз

Опубликовано 9 месяцев назад 366

2-4 листопада 2016 року у Львові відбулася XIV Міжнародна стоматологічна виставка «Дентал-Україна» та XIV Міжнародний стоматологічний форум.

На 150 стендах фірм-учасниць відвідувач мав можливість ознайомитись із сучасними методиками лікування, обладнанням, новітніми технологіями і матеріалами стоматологічного ринку.

У виставці брали участь представники відомих фірм-виробників та постачальників стоматологічного обладнання та матеріалів з Італії, Швейцарії, Швеції, Ізраїлю, Австрії, Німеччини, Польщі, Чехії, Словаччини, Туреччини та України. Серед них: Ivoclar Vivadent, Kerr, Вredent, Sirona, SLOVADENT, Thienel Dental, Spofa Dental, ROKO, Implance, Micerium та ін.

Як завжди в рамках експозиції було представлено багато вітчизняних виробників стоматологічного обладнання та матеріалів. Серед них фірма «ОксаматАН» (м. Київ) - композиційні матеріали для ортопедичної та терапевтичної стоматології, науково-інженерний центр «Сканер» (м. Черкаси) - розробник оптичних приладів, компанія «Адалін» (м. Дніпро) – лазерні технології та обладнання, ТОВ «Віола» (м. Полтава) - виробник медичної техніки, НВФ «Прогрет» (м. Львів) – виробництво медичного обладнання та ін.

Фірми-учасники презентували новинки стоматологічної галузі:

• Компанія Sirona (Автрія) – високотехнологічне стоматологічне обладнання;
• Компанія IVOCLAR VIVADENT (Німеччина) – композитні матеріали нового покоління;
• Компанії «Імплантсвіс» (Туреччина) та U-IMPL (Швейцарія) – зубні імпланти нового покоління та інноваційні рішення;
• Micerium (Італія) – унікальні фото полімерні композити;
• Компанія «Інспе» та представник компанії TePe (Швеція) – сучасні продукти для гігієни;
• 3 Shape (Данія) – новітні стоматологічні 3D-сканери та програмне забезпечення;
• «Колгейт-Палмолів» - сучасні засоби по догляду за порожниною рота;
• Компанія Resorba Medical (представник фірми Biogen Tech) – хірургічний інструментарій та шовні матеріали;
• Royal Integration Ltd (м. Київ) – програмне забезпечення для якісної роботи клініки;
• YAMAHACHI DENTAL (Японія) та ТзОВ «Фікс Трейд» (м. Київ) - витратні матеріали для оснащення зуботехнічних лабораторій та ливарень;
• НВП «Вілан» (м. Київ) – ексклюзивний представник BODE Chemie GmbH (Німеччина) – антисептики та дезінфектанти;
• Діагностичний центр «3Д-Діагностика» (Львів) – послуги із комп’ютерної томографії на основі програмного забезпечення Planmeca Romexis.

У дні проведення виставки пройшов XIV МІЖНАРОДНИЙ СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ФОРУМ, в рамках якого відбулися науково-практичні конференції, лекції, майстер-класи, практичні демонстрації нових технологій, матеріалів в стоматологічній галузі за участю провідних стоматологів та провідних фірм-виробників Франції, Польщі, США, Туреччини та України.

В рамках цих заходів більше 1000 спеціалістів змогли практично ознайомитися з новинками в галузі стоматології дитячого віку, імплантології, парадонтології, естетичній реставрації зубів, новими технологіями в ендодонтії, профілактиці, діагностиці та гігієні, а також мистецтві фотографії в стоматології.

На виставці учасники та відвідувачі мали змогу ознайомитися з спеціалізованими виданнями стоматологічного напрямку: «Стоматологічні Оголошення» (м. Київ), «Стоматолог Інфо» (м. Харків), «Дентаклуб» (м. Харків), «ДентАрт» (м. Полтава), журнал «Magazyn Stomatologiczny» (Польща), журнал «Імплантологія Пародонтологія Остеологія» (м. Київ), журнал «Новини стоматології» (м. Київ), журнал «Профілактична та Дитяча Стоматологія» (м. Київ), журнал «ЦИФРОВА та ЕСТЕТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ» (м. Київ).

Виставка «Дентал® - Україна» та супутні науково-практичні конференції досягли поставленої мети, адже усі ці заходи покликані підвищити рівень професійних знань, розширити інструментарій стоматологів та, відповідно, сприяти розвитку якості стоматологічних послуг для населення Західного регіону та України в цілому.

Організатор виставки - ПрАТ «Гал-ЕКСПО»®.

 


  Выставка  

 

 

На печать
Пожаловаться

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться
4 650.00 грн
Композит светового отверждения, набор
Тарас 9 часов назад
208 380.00 грн
Аппарат литейный зуботехнический
Лучок Виктор 15 часов назад
7 500.00 грн
Полимеризатор зуботехнический
Георгий 1 час назад