Застосування гіалуронової кислоти при дефектах ортопедичних конструкцій з опорою на імплантатах

Опубликовано около года назад 683

Застосування препаратів гіалуронової кислоти для виправлення косметичних дефектів ортопедичних конструкцій з опорою на імплантатах.

В силу анатомічної будови слизової в ділянці постановки дентальних імплантів, існує певна проблема з відновлення архітектоніки слизової, а саме будови міжзубних сосочків. До сьогодні ця проблема вирішувалася методами пластичних маніпуляцій, що вело за собою хірургічне втручання. Прогнозом таких маніпуляцій міг бути можливий позитивний косметичний ефект. З появою препаратів гіалуронової кислоти хірургічне втручання стало неактуальним, оскільки досягнення косметичного результату досягається введенням препарату кислоти під тиском в маргінальний край слизової.

Гіалуронова кислота – не сульфатований глікозаміноглікан, що входить до складу сполучної та нервової тканин. Гіалуронова кислота є одним з головних компонентів міжклітинного матриксу сполучної тканини. Вона сприяє значною мірою клітинній проліферації. Доведено , що гіалуронова кислота захищає бактерії від антимікробної дії фагоцитів та полегшує їх адгезію до епітеліальних клітин людини.

Вперше була виявлена у скловидному тілі у 1934 році К. Майером і Дж. Палмером. Назва походить від грец. hyalos – скловидний і уронова кислота. В тілі людини масою 65-70 кг в середньому на гіалуронову кислоту припадає 15гр. Гіалуронова кислота має здатність зв’язувати дуже велику кількість води (до 6 літрів на грам). Гіалуронова кислота,формуючи міжклітинні простори полегшує поступання поживних речовин до клітин та видаляє продукти метаболізму, підтримує активний обмін речовин між кров'ю та тканинами, моделює функціональний стан фагоцитів та імунокомпонентних клітин, кислота взаємодіючи з рецепторами клітинних поверхонь, стимулює міграцію фібробластів та клітинну проліферацію. Всі ці властивості особливо важливі при регенерації тканин. Завдяки в'язкості гіалуронової кислоти нівелюється процес проникнення бактерій та вірусів. Ця бар'єрна властивість гіалуронової кислоти має дуже важливе значення в процесах заживленняопераційних ран.

Вода мало піддається стисканню і ця властивість притаманна гіалуроновмісним тканинам. В загальному ця властивість є характерною для всіх видів сполучної тканини. Ряд рецепторів клітинної оболонки взаємодіють з гіалуроновою кислотою і викликають певні клітинні реакції, що стосуються передусім поділу та міграції клітин.

Висновки: Препарати гіалуронової кислоти для досягнення естетичного результату при застосуванні протоколу імплантації мають високий практично-естетичний результат. За допомогою кислоти формується сосочковий рельєф слизової на довгий час, що виключає просте хірургічне втручання.

З питань придбання гіалуронової кислоти виробництво Німеччина, Flex Barrier - 110 Eвро (дорівнює застосуванню 5-6 мембран розміром 25х36), а також Tissue Support - 70 Евро, звертатися за тел.: +38 (050) 383 5587 або на e-mail: polet_stom@ukr.net.

 


 

На печать
Пожаловаться

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться
2 880.00 грн
Фрезы для CAM обработки
Лучок Виктор 18 часов назад
146 382.00 грн
Пьезоультразвуковой прибор для хирургии
ИПСТ 16 часов назад
18 368.00 грн
Установка стоматологическая
Роман 16 часов назад