Дентал Салон 2015. Фотозвіт

Опубликовано больше 2 лет назад 333

Одночасно зі «Стоматологічним ярмарком» у Львові 20-23 квітня пройшла виставка «Дентал Салон 2015» у Москві. Організатори, підсумовуючи результати, називають її антикризовою. На відміну від наших виставок російські «салони» не набули репутацію «ринку», куди стоматологи приходять, щоб придбати все, що необхідно до наступної, але і активність відвідувачів в Росії цього разу спостерігалася у більш бюджетних залах. Виставка, що проводиться в Москві лише двічі на рік, була дуже масштабна та красива. Загалом 392 експоненти (дані офіційного прес-релізу) продемонстрували готовність світового стоматологічного ринку (на виставці було представлена 21 країна Європи, Азії та Америки) до сучасних економічних негараздів та політичних сутичок. 23 165* відвідувача виставки змогли побачити на просторах СНД деякі новинки IDS 2015 такі як новітні CAD/CAM системи, гібридна кераміка, новітні стоматологічні установки (у тому числі і економ класу) та інше обладнання. Порадувала тенденція серед представників світових брендів на своїх стендах все більше приділяти увагу демонстраціям та майстер-классам.

Виставку відвідало багато іноземців – серед стендів часто лунала німецька, англійська, французька мови, адже попри санкції відносно РФ стоматологічний ринок Росії є дуже об'ємним, а отже привабливим для іноземних інвестицій. Були на виставці і наші співвітчизники, навіть у ролі експонентів.

Різноманітними заходами був наповнений розклад форуму. Більш ніж 350 заходів різної тематики і формату пройшло за 4 дні – після IDS 2015 накопичилось багато тем для презентацій, докладів, семінарів; для багатьох асоціацій стоматологів різного профілю з різних країн СНД «Дентал Салон 2015» також став гарною нагодою провести засідання, симпозіуми для обговорення нагальних потреб, подальших умов співробітництва країн, та поширення досвіду стоматологічної практики.

До наступного подібного заходу в Москві для тих, хто планує її відвідати чи прийняти участь, є чотири місяці, а ми чекаємо на українські виставки в Одесі та Харкові вже найближчим часом.

 


  Выставка  

 

 

На печать
Пожаловаться

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться
29 940.00 грн
Эндомотор
Коронида 2 часа назад
999.00 грн
Протейпер для разработки корневого канала
Смайл Групп 2 часа назад
10 850.00 грн
Стул для стоматолога
Роман 5 часов назад