Дентал Салон 2015. Фотозвіт

Опубликовано больше 2 лет назад 274

Одночасно зі «Стоматологічним ярмарком» у Львові 20-23 квітня пройшла виставка «Дентал Салон 2015» у Москві. Організатори, підсумовуючи результати, називають її антикризовою. На відміну від наших виставок російські «салони» не набули репутацію «ринку», куди стоматологи приходять, щоб придбати все, що необхідно до наступної, але і активність відвідувачів в Росії цього разу спостерігалася у більш бюджетних залах. Виставка, що проводиться в Москві лише двічі на рік, була дуже масштабна та красива. Загалом 392 експоненти (дані офіційного прес-релізу) продемонстрували готовність світового стоматологічного ринку (на виставці було представлена 21 країна Європи, Азії та Америки) до сучасних економічних негараздів та політичних сутичок. 23 165* відвідувача виставки змогли побачити на просторах СНД деякі новинки IDS 2015 такі як новітні CAD/CAM системи, гібридна кераміка, новітні стоматологічні установки (у тому числі і економ класу) та інше обладнання. Порадувала тенденція серед представників світових брендів на своїх стендах все більше приділяти увагу демонстраціям та майстер-классам.

Виставку відвідало багато іноземців – серед стендів часто лунала німецька, англійська, французька мови, адже попри санкції відносно РФ стоматологічний ринок Росії є дуже об'ємним, а отже привабливим для іноземних інвестицій. Були на виставці і наші співвітчизники, навіть у ролі експонентів.

Різноманітними заходами був наповнений розклад форуму. Більш ніж 350 заходів різної тематики і формату пройшло за 4 дні – після IDS 2015 накопичилось багато тем для презентацій, докладів, семінарів; для багатьох асоціацій стоматологів різного профілю з різних країн СНД «Дентал Салон 2015» також став гарною нагодою провести засідання, симпозіуми для обговорення нагальних потреб, подальших умов співробітництва країн, та поширення досвіду стоматологічної практики.

До наступного подібного заходу в Москві для тих, хто планує її відвідати чи прийняти участь, є чотири місяці, а ми чекаємо на українські виставки в Одесі та Харкові вже найближчим часом.

 

  Выставка  

 

 

На печать
Пожаловаться

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться
10.00 грн
Емкость для термопласта
Роман 13 часов назад
900.00 грн
Адгезивная система для техники тотального травления
Смайл Групп 1 час назад
45 254.00 грн
Аппарат микроабразивного препарирования
Галина 10 часов назад